Головна Учасники конкурсу “Золотий мольберт 2017”

Учасники конкурсу “Золотий мольберт 2017”

Виберіть Вашу область

Ви можете завантажити/роздрукувати Дипломи учасника міжнародного конкурсу “Золотий мольберт”. Якщо у написанні диплому в імені або прізвищі випадково виявиться граматична помилка, просимо надіслати інформацію на електронну пошту vittsymbal@gmail.com для її виправлення.

м. Вінниця
«Вінницька дитяча художня школа»

    1. Клец Діана, 14 р.Диплом
    2. Кондратюк Світлана, 14 р.Диплом
    3. Конончук Ольга, 14 р.Диплом
    4. Саєнко Катерина, 15 р.Диплом
    5. Саєнко Євгенія, 15 р.Диплом
    6. Шніткіна Євгенія, 15 р.Диплом

м. Луцьк

  1. Клец Діана, 14 р.Диплом
  2. Кондратюк Світлана, 14 р.Диплом
  3. Конончук Ольга, 14 р.Диплом
  4. Саєнко Катерина, 15 р.Диплом
  5. Саєнко Євгенія, 15 р.Диплом
  6. Шніткіна Євгенія, 15 р.Диплом

м.Нікополь
КЗ Нікопольська міська школа мистецтв №1

  1. Асмолова Настя, 11 р.Диплом
  2. Афоніна Анна, 10 р.Диплом
  3. Богданов Костя, 15 р.Диплом
  4. Грабчук Віка, 13 р.Диплом
  5. Демиденко Дарина, 10 р.Диплом
  6. Доброродня Настя, 17 р.Диплом
  7. Загамула Єлізавета, 14 р.Диплом
  8. Зима Вікторія, 9 р.Диплом
  9. Карпов Микита, 10 р.Диплом
  10. Кухтій Ілля, 8 р.Диплом
  11. Левченко Валерія, 15 р.Диплом
  12. Парфенчук Катерина, 10 р.Диплом
  13. Півень Єлизавета, 16 р.Диплом

м. Бахмут

НВК «ЗОШ I-III ст.  № 11– багатопрофільний ліцей»

    1. Басан Катерина, 14 р.Диплом
    2. Ганжа Ганна, 14 р.Диплом
    3. Россоха Ольга, 14 р.Диплом
    4. Флегонтова Валерія, 14 р.Диплом

 

КЗК «Бахмутський міський народний Дім»

  1. Заїко Анастасія, 10 р.Диплом
  2. Маляренко Олександра,10 р.Диплом

селище Розлив, Великоновосілківський р-н
ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Больбат Віолета, 14 р.Диплом
  2. Зятина Єгор, 7 р.Диплом
  3. Іотов Василь,13 р.Диплом
  4. Кондрашова Софія, 9 р.Диплом
  5. Чаркін Валерій, 7 р.Диплом

м. Волноваха

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

  1. Клименко Поліна, 9 р.Диплом
  2. Коломоєць Данило, 12 р.Диплом
  3. Носова Юлія, 12 р.Диплом
  4. Циглер Тетяна, 13 р.Диплом

ЗОШ  I-III cтупенів №7

  1. Бараніченко Олександр, 15р.Диплом
  2. Володіна Аліна, 13 р.Диплом
  3. Джгун Анастасія, 13 р.Диплом
  4. Мілєр Таїсія, 12 р.Диплом

с. Діанівка, Волноваський р-н
ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Башко Дарʼя, 10 р.Диплом
  2. Слєпов Артем, 8 р.Диплом
  3. Тихонська Валентина, 15 р.Диплом

с. Златоустівка, Волноваський р-н
ЗОШ І-ІІІ СТ.

  1. Корміхіна Катерина, 9 р.Диплом
  2. Харуненко Софія, 10 р.Диплом
  3. Шведова Дарина, 10 р.Диплом

с. Привільне, Волноваський р-н

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Гусаров Андрій, 12 р.Диплом
  2. Кобець Вадим, 11 р.Диплом
  3. Лепська Анастасія, 13 р.Диплом
  4. Покотило Сергій, 13 р.Диплом
  5. Самокиш Каміла, 13 р.Диплом

с.Рибинське, Волноваський р-н

ЗОШ І-ІІІ ст. 

  1. Гочаренко Катеріна, 13 р.Диплом
  2. Кульман Віктор, 12 р.Диплом
  3. Оніщенко Єгор, 11 р.Диплом
  4. Терентієва Вікторія, 11 р.Диплом
  5. Тертична Таміла, 11 р.Диплом

м. Гірник
ЗОШ І-ІІІ ст. №17

  1. Міннімулліна Юлія¸ 15 р.Диплом

м. Дружківка
Гімназія «Інтелект»

  1. Бардиєва Ганна, 12 р.Диплом
  2. Биченко Анжеліка, 11 р.Диплом
  3. Бовкун Валентин, 13 р.Диплом
  4. Вакуленков Мирон, 10 р.Диплом
  5. Дуник Вадим, 11 р.Диплом
  6. Івлієва Варвара, 12 р.Диплом
  7. Калініченко Богдан, 10 р.Диплом
  8. Отрішко Тетяна, 10 р.Диплом
  9. Поляшов Павло, 10 р.Диплом

ЗОШ  І – ІІІ ст.  № 6

  1. Батіг Роман, 11 р.Диплом
  2. Зайцева Надія, 14 р.Диплом
  3. Клейманова Олександра, 14р.Диплом
  4. Сауніна Діана, 14 р.Диплом
  5. Хребет Катерина, 8 р.Диплом
  6. Черненко Юлія, 14 р.Диплом

м. Костянтинівка
Школа мистецтв

  1. Кравець Софія, 15 р.Диплом

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6

  1. Воронова Марія, 9 р.Диплом

НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ступенів»

  1. Голощапов Захар, 10 р.Диплом
  2. Ізюмова Анастасія, 13 р.Диплом
  3. Кружиліна Алеся, 15 р.Диплом

СЗОШ І – ІІІ ст. № 13

  1. Казіміря Ганна, 16 р.Диплом

с. Довга Балка,  Костянтинівський р-н

  1. Казімір Ганна, 16 р.Диплом

с. Іллінівка,  Костянтинівський р-н
Іллінівська спец школа IIII ступенів

  1. Сукова Поліна, 14 р.Диплом
  2. Філатов Владислав, 7 р.Диплом
  3. Хліпітько Катерина, 15 р.Диплом

с. Новодмитрівка,  Костянтинівський р-н
Новодмитрівський НВК

  1. Костиря Вікторія, 10 р.Диплом
  2. Клочко Анастасія, 15 р.Диплом
  3. Кулік Аліна, 9 р.Диплом
  4. Пазюра Поліна, 10 р.Диплом
  5. Рибальченко Дар’я, 10 р.Диплом
  6. Русановська Єлизавета, 10 р.Диплом
  7. Шварцман Катерина, 11 р.Диплом

м. Краматорськ
ЗОШ № 25

  1. Гнелицька Катерина, 11 р.Диплом
  2. Єрьомін Ренат, 10 р.Диплом
  3. Кирилова Діана, 15 р.Диплом
  4. Ковзель Анастасія, 15 р.Диплом
  5. Шевела Софія, 12 р.Диплом

м. Красногорівка
ЗОШ І-ІІ ст. №3

  1. Безкурська Поліна, 11 р.Диплом
  2. Джуринська Марина, 13 р.Диплом
  3. Полівода Анастасія, 11 р.Диплом
  4. Полівода Надія, 10 р.Диплом
  5. Синидяк Анастасія, 14 р.Диплом
  6. Ткаченко Анастасія, 11 р.Диплом
  7. Федорова Поліна, 13 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

  1. Овчинникова Варвара, 9 р.Диплом

м. Курахове

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

  1. Гайдаш Софія, 11 р.Диплом
  2. Павленко Єлизавета, 15 р.Диплом
  3. Руденко Єлизавета, 13 р.Диплом
  4. Свиридюк Анастасія, 9 р.Диплом
  5. Цибенко Поліна, 14 р.Диплом

Гімназія «Престиж»

  1. Гребенюк Діана, 13 р.Диплом
  2. Тарасова Юлія, 13 р.Диплом

м. Лиман
ЗОШ I-III ст.№4

  1. Капацина Юлія, 12 р.Диплом

м. Маріуполь

МНВК “Колегіум-школа №28”

  1. Полякова Ганна, 15 р.Диплом

Музична школа №4

  1. Балджи Анна, 14 р.Диплом
  2. Ночник Аліна, 17 р.Диплом
  3. Іщенко Яна, 16 р.Диплом
  4. Клафас Віка, 15 р.Диплом
  5. Козлова Наталія, 15 р.Диплом
  6. Колеснікова Марія, 13 р.Диплом
  7. Терещенко Анастасія, 13 р.Диплом
  8. Гаджи Нікіта, 8 р.Диплом
  9. Гайтан Інна, 12 р.Диплом
  10. Головіна Марія, 15 р.Диплом
  11. Давидова Міла, 9 р.Диплом
  12. Івахненко Маша, 9 р.Диплом
  13. Куркчі Ірина, 8 р.Диплом
  14. Максименко Леон, 14 р.Диплом
  15. Панченко Дарья 14 р.Диплом
  16. Любічева Інна, 14 р.Диплом
  17. Бірюков Нікіта, 13 р.Диплом
  18. Богадіца Андрій, 13 р.Диплом
  19. Богадіца Віталій, 11 р.Диплом
  20. Богадіца Олексій, 17 р.Диплом
  21. Джанбас Данило, 15 р.Диплом
  22. Ільченко Данило, 9 р.Диплом
  23. Коломиєць Діана, 7 р.Диплом
  24. Кривенко Аліна, 15 р.Диплом
  25. Папакіца Ірина, 15 р.Диплом
  26. Семенюта Еліна, 14 р.Диплом
  27. Сергіенко Татьяна, 13 р.Диплом
  28. Скиба Анна, 13 р.Диплом
  29. Рибак Марія, 15 р.Диплом
  30. Рожнова Ксеня, 11 р.Диплом
  31. Хараман Дарина, 17 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 3

  1. Гуменюк Ганна, 12 р.Диплом
  2. Камишанська Кароліна, 10 р.Диплом
  3. Курилюк Лілія, 11 р.Диплом
  4. Хімченко Вікторія, 10 р.Диплом

Школа №5

  1. Миськова Дарья, 14 р.Диплом

СШ з погл. вивченням новогрецької мови І-ІІІ ст. № 46

  1. Щавинська Софія, 11 р.Диплом

 

  1. Воловіков Матвій, 8 р.Диплом

Марїнський РЦДЮТ  Народна студія образ. мистецтва “Степ”

  1. Булава Аліна, 10 р.Диплом
  2. Дятлова Олена, 11 р.Диплом
  3. Железняк Каміла, 11 р.Диплом
  4. Кіхтевська Ксенія, 6 р.Диплом
  5. Кручінін Юрій, 10 р.Диплом
  6. Куліш Ксенія, 15 р.Диплом
  7. Козлова Вікторія, 10 р.Диплом
  8. Козлова Ольга, 8 р.Диплом
  9. Мотреску Вероніка, 10 р.Диплом
  10. Островерхова Яна, 6 р.Диплом

м. Мирноград

Мирноградський ліцей “Гармонія»

  1. Жирова Мілена, 12 р.Диплом
  2. Запішна Божана, 12 р.Диплом
  3. Касьянова Вікторія, 12 р.Диплом
  4. Кітель Олена, 11 р.Диплом
  5. Коваленко Анастасія, 12 р.Диплом
  6. Могильчак Анна, 12 р.Диплом
  7. Тимошина Єва, 14 р.Диплом
  8. Шипілова Юлія, 12 р.Диплом

м. Покровськ
Багатопрофільна гімназія

  1. Яструбенко Кирило, 12 р.Диплом

ЗОШ І-ІІ ступенів № 6

  1. Баскакова Дар’я, 14 р.Диплом
  2. Коваленко Ангеліна, 13 р.Диплом
  3. Маличенко Надія, 13 р.Диплом
  4. Мірошниченко Ірина, 7 р.Диплом
  5. Озерова Єлизавета, 13 р.Диплом
  6. Пиндик Мар’яна, 12 р.Диплом
  7. Рибальченко Аліна, 15 р.Диплом
  8. Розумна Світлана, 14 р.Диплом
  9. Солдатенко Яна, 14 р.Диплом

Красноармійський міський ліцей «Надія»

  1. Андрєєва Вікторія, 13 р.Диплом
  2. Клименко Аліна, 13 р.Диплом
  3. Клименко Анна, 15 р.Диплом
  4. Костенко Софія, 7 р.Диплом
  5. Манойленко Дмитро, 15 р.Диплом
  6. Савельєва Анна, 15 р.Диплом
  7. Трубчанін Кіра, 15 р.Диплом
  8. Холодова Ольга, 16 р.Диплом
  9. Якімцова Олександра, 15 р.Диплом

ЗОШ № 2

  1. Булгакова Анастасія, 14 р.Диплом
  2. Дікунова Катерина, 12 р.Диплом
  3. Дорошенко Лілія, 15 р.Диплом
  4. Острікова Дар’я, 15 р.Диплом
  5. Походун Марина, 11 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

  1. Бедряга Алевтина, 9 р.Диплом
  2. Бойко Андрій, 9 р.Диплом
  3. Бородіна Ольга , 9 р.Диплом
  4. Василенко Савелій, 9 р.Диплом
  5. Завгородня Варвара, 12 р.Диплом
  6. Зейниєв Відаді, 10 р.Диплом
  7. Кирилюк Анастасія, 10 р.Диплом
  8. Кухар Кирило, 9 р.Диплом
  9. Піхотін Микита, 10 р.Диплом
  10. Приходченко Дмитро, 9 р.Диплом
  11. Рогоза Поліна, 17 р.Диплом
  12. Рудський Родіон, 9 р.Диплом
  13. Сліпенко Софія, 9 р.Диплом
  14. Чорнобривець Тетяна, 9 р.Диплом
  15. Ширварі Дмитро, 9 р.Диплом
  16. Шовкопляс Катерина, 12 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

  1. Петрушкіна Анастасія, 11 р.Диплом
  2. Шумова Поліна, 12 р.Диплом

м. Слов’янськ

ЗОШ № 20

  1. Магула Ксенія, 13 р.Диплом

ЗОШ I – III ст. № 15 

  1. Погребняк Дарина, 17 р.Диплом
  2. Толубицька Анастасія, 10 р.Диплом

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 8

  1. Голубицький Іван, 9 р.Диплом
  2. Косінова Анастасія, 13 р.Диплом
  3. Михалевська Аліна, 11 р.Диплом
  4. Рибальченко Єгор, 10 р.Диплом
  5. Тесленко Данило, 9 р.Диплом

с. Новоселівка, Слов’янський р-н

Студія обр. м-ва «Фантазія» Слов’янський р-й ЦДЮТ

  1. Висицька Аліна, 10 р.Диплом
  2. Висицький Дмитро, 8 р.Диплом
  3. Дашивець Анастасія, 13 р.Диплом
  4. Дашивець Марія, 11 р.Диплом
  5. Комісаренко Алевтина, 9 р.Диплом
  6. Лесникова Ельвіра, 14 р.Диплом
  7. Мітькина Дар’я, 6 р.Диплом
  8. Новік Іван, 10 р.Диплом
  9. Половинка Анастасія, 13 р.Диплом
  10. Суббота Анастасія, 10 р.Диплом
  11. Суббота Наталія, 7 р.Диплом
  12. Таратинова Анастасія, 11 р.Диплом
  13. Хіміч Єлизавета, 9 р.Диплом

м. Святогірськ

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Аверкіна Марія, 6 р.Диплом
  2. Архипова Арина, 14 р.Диплом
  3. Бадаєва Софія, 10 р.Диплом
  4. Бибко Кира, 6 р.Диплом
  5. Девотченкова Марія, 6 р.Диплом
  6. Дмитрієнко Роман, 13 р.Диплом
  7. Єфімова Катерина, 6 р.Диплом
  8. Ктітарева Софія, 6 р.Диплом
  9. Овчаренко Софія, 9 р.Диплом
  10. Перфільєва Таїсія, 7 р.Диплом
  11. Попова Анастасія, 10 р.Диплом
  12. Родіна Кристина, 9 р.Диплом
  13. Сабельникова Вікторія, 16 р.Диплом
  14. Стрельник Веніамін, 16 р.Диплом
  15. Яковенко Марія, 10 р.Диплом

м.Торецьк
ЗОШ-інтернат І–ІІІ ст.

  1. Безпалько Софія, 16 р.Диплом
  2. Божко Оксана, 10 р.Диплом
  3. Мартіна Аліна, 13 р.Диплом
  4. Оникійчук Дар’я, 10 р.Диплом
  5. Перерва Єлизавета, 13 р.Диплом
  6. Фардзінова Любов, 15 р.Диплом

НВК “Школа-гімназія

  1. Александрова Анна, 14 р.Диплом
  2. Астахова Єлізавета, 10 р.Диплом
  3. Балан Єлізавета, 12 р.Диплом
  4. Булія Фелікс, 9 р.Диплом
  5. Буровцов Олег, 10 р.Диплом
  6. Гамаюн Ганна, 15 р.Диплом
  7. Іваненко Дарья, 10 р.Диплом
  8. Коробкова Ірина. 14 р.Диплом
  9. Крилова Діана, 15 р.Диплом
  10. Міроненко Катерина, 7 р.Диплом
  11. Пивоварова Олена 11 р.Диплом
  12. Рагузіна Ольга, 14 р.Диплом
  13. Старущенко Ганна, 14 р.Диплом
  14. Субічева Софія, 10 р.Диплом
  15. Ярмак Владислава, 10 р.Диплом

ЗОШ І – ІІІ ст. № 9

  1. Карнаухова Дар’я, 14 р.Диплом

смт. Новгородське м. Торецьк

ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

  1. Мищенко Данило, 12 р.Диплом
  2. Москаленко Анастасія, 11 р.Диплом
  3. Сипко Владислав, 13 р.Диплом

м. Мукачеве

  1. Воронова Катерина, 16 р.Диплом

м. Вільнянськ

Центр дитячої та юнацької творчості ім. В. Гнаровської

  1. Грецький Владислав, 8 р.Диплом
  2. Сурело Єлизавета, 9 р.Диплом

м. Запоріжжя

Дитяча студія “Червона птаха”

  1. Карпенко Олександра, 7 р.Диплом
  2. Карпенко Марія, 9 р.Диплом
  3. Кучерук Олеся, 10 р.Диплом

м. Приморськ

  1. Сушніцька Дарина, 14 р.Диплом

м. Бопехів

Моршинська школа мистецтв

  1. Риндзак Лук’ян, 7 р.Диплом

смт. Верховина

ЗОШ I-III ст.

  1. Антонів Вікторія, 13 р.Диплом
  2. Рибенчук Ірина, 16 р.Диплом

с. Збора

Верхнянська ЗОШ І-ІІІ ст.  

  1. Лесів Вікторія, 15 р.Диплом

м. Івано-Франківськ

  1. Баворовська Наталія, 14 р.Диплом

Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва

  1. Гаріджук Олексій, 10 р.Диплом
  2. Данилів Вероніка, 10 р.Диплом
  3. Замрій Вячеслав, 9 р.Диплом
  4. Зінченко Олександра, 9 р.Диплом
  5. Коливанова Валерія, 10 р.Диплом
  6. Магас Марта, 11р.Диплом
  7. Ольшанова Юлія, 12 р.Диплом
  8. Пасічна Ангеліна, 8 р.Диплом
  9. Семанишин Богдан, 16 р.Диплом
  10. Щербата Анна, 10 р.Диплом

м. Калуш

  1. Ходзінська Анна, 12 р.Диплом

ЦНТТУМ

  1. Андріїв Тетяна, 16 р.Диплом
  2. Бойко Діана, 16 р.Диплом
  3. Мазур Катерина, 16 р.Диплом
  4. Ляхович Софія, 14 р.Диплом
  5. Сплавінська Жанна, 12 р.Диплом
  6. Ходзінська Анна, 12 р.Диплом
  7. Юрас Марія, 9 р.Диплом

с. Мединя

Мединський НВК (Мединська ЗОШ І – ІІІ ст.)

  1. Ганущак Аліна, 15 р.Диплом
  2. Мисів Костянтин, 14 р.Диплом
  3. Морочило Соломія, 11 р.Диплом
  4. Онофришин Лілія, 10 р.Диплом
  5. Онофришин Анна, 11 р.Диплом
  6. Пікуляк Олена, 11 р.Диплом

с. Ростоки

  1. Богдан Андріана, 12 р.Диплом
  2. Крильчук Олександр, 11 р.Диплом
  3. Крильчук Петро, 12 р.Диплом
  4. Луканюк Тетяна, 12 р.Диплом

м. Снятин

  1. Микуляк Андрій, 15 р.Диплом

с. Тюдів

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Додяк Роман, 9 р.Диплом
  2. Сащук Соломія, 10 р.Диплом

м. Киів

Київська дитяча художня школа №7

  1. Донська Олександра, 12 р.Диплом
  2. Кондратенко Єлизавет, 11 р.Диплом
  3. Мальцева Анастасія, 12 р.Диплом
  4. Микитенко Маргарита, 7 р.Диплом
  5. Муравйова Ксенія, 8 р.Диплом
  6. Нічіпоренко Катерина, 12 р.Диплом
  7. Пилипенко Іванна, 10 р.Диплом
  8. Сопілка Максим, 10 р.Диплом
  9. Титаренко Ольга, 12 р.Диплом
  10. Швець Софія, 11 р.Диплом
  11. Шевченко Влада, 7 р.Диплом
  12. Шевченко Сандра, 7 р.Диплом

Народний художній колектив студії образ. мистецтва “Юний художник” Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва

  1. Азімцева, _ р.Диплом
  2. Дудкіна Ксенія, 14 р.Диплом
  3. Єжела Анастасія, 16 р.Диплом
  4. Калафат Олена, 13 р.Диплом
  5. Мохник Аксинья, 10 р.Диплом
  6. Мохник Килина, 10 р.Диплом
  7. Печененко Іван, 11 р.Диплом
  8. Ткаченко Олександра, 14 р.Диплом
  9. Чулкова Ольга, 13 р.Диплом
  10. Цибулько Поліна, 12 р.Диплом
  11. Яцкін Демид, 12 р.Диплом

Дитяча школа мистецтв №5

  1. Арєп’єва Злата, 12 р.Диплом
  2. Басс Міла, 11 р.Диплом
  3. Бєлашева Євгенія, 12 р.Диплом
  4. Блаженко Марія, 12 р.Диплом
  5. Єрчик Вікторія, 14 р.Диплом
  6. Заєць Юлія, 11 р.Диплом
  7. Іващенко Дар’я, 11 р.Диплом
  8. Мась Михайло, 13 р.Диплом
  9. Мєльник Вікторія, 12 р.Диплом
  10. Михайлець Софія, 11р.Диплом
  11. Мудренко Каріна, 14 р.Диплом
  12. Оніщук Софія, 10 р.Диплом
  13. Онищенко Марія, 11 р.Диплом
  14. Паламарчук Софія, 10 р.Диплом
  15. Пащенко Лілія, 12 р.Диплом
  16. Сакун Ада, 12 р.Диплом
  17. Сметанська Іванна, 14 р.Диплом
  18. Фєщенко Аліса, 11 р.Диплом
  19. Шувалова Діана, 12 р.Диплом
  20. Ялова Марія, 13 р.Диплом

м. Кропивницький

  1. Мічкур Валерія, 8 р.Диплом

Кіровоградський будівельний коледж

  1. Гаврилюк Юрій, 16 р.Диплом
  2. Іщук Альона, 17 р.Диплом
  3. Ракуленко Тетяна, 17 р.Диплом
  4. Павлова Тетяна, 17 р.Диплом
  5. Хоренженко Катерина, 17 р.Диплом
  6. Шинковенко Вікторія, 17 р.Диплом

м. Лисичанськ

  1. Тагієва Тамелла, 17 р.Диплом

ЗОШ №4

  1. Косинська Віолета, 16 р.Диплом

ЗОШ I – III СТ. № 25

  1. Маслєнкова Дар’я, 13 р.Диплом

ЗОШ І-ІІ ст. № 29

  1. Кучеренко Віталій, 15 р.Диплом
  2. Шабрацька Дар’я, 15 р.Диплом

м. Мілове

ЗОШ І-ІІІ ступенів 

  1. Бережна Ганна, 12 р.Диплом
  2. Гребенюк Дмитро, 13 р.Диплом

с. Можняківка Новопсковський р-н

ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Лукашов Владислав, 8 р.Диплом
  2. Тарасенко Валерія, 7 р.Диплом
  3. Тодорова Інна, 7 р.Диплом
  4. Шавкун Діана, 10 р.Диплом
  5. Шейко Дмитро, 13 р.Диплом

с. Муратове

НВК Муратівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Запорожська Мирослава, 8 р.Диплом
  2. Толстопятенко Лілія, 7 р.Диплом
  3. Черновілова Вікторія, 10 р.Диплом
  4. Шарунова Анастасія, 10 р.Диплом

м. Рубіжне

  1. Кузнецова Марія, 13 р.Диплом
  2. Куценко Олександра, 11р.Диплом
  3. Поліщук Надія, 11 р.Диплом

ЗОШ № 7

  1. Цибуля Дар’я, 10 р.Диплом

ЗОШ № 8

  1. Завгородня Валерія, 12 р.Диплом
  2. Колибіна Інна, 15 р.Диплом
  3. Колосова Вікторія, 14 р.Диплом
  4. Кондаурова Ангеліна, 9 р.Диплом
  5. Ратмирова Вероніка, 13 р.Диплом
  6. Рубчевська Ольга, 11 р.Диплом
  7. Скребцова Вероніка, 11р.Диплом
  8. Тоцька Аеліта, 11 р.Диплом
  9. Чуйко Валерія, 13 р.Диплом

КУ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв»

  1. Дубров Максим, 9 р.Диплом
  2. Посохова Єва, 8 р.Диплом

КНВК “Школа-дитячий садок”

  1. Кузнєцова Марія, 13 р.Диплом
  2. Куценко Олександра, 11 р.Диплом

смт. Станиця Луганська

ЗОШ № 1 І – ІІІ ст

  1. Баранчикова Софія, 11 р.Диплом
  2. Карташова Надія, 15 р.Диплом
  3. Крюкова Катерина, 15 р.Диплом
  4. Пасічник Вікторія, 15 р.Диплом
  5. Рощупкіна Світлана, 14 р.Диплом
  6. Сичова Анастасія, 15 р.Диплом

м. Старобільськ

  1. Борсенко Алевтина, 9 р.Диплом
  2. Дмитренко Даниїл, 8 р.Диплом
  3. Загарчук Євгенія, 9 р.Диплом
  4. Кузьменко Анна, 13 р.Диплом
  5. Мас-Рогозянова _, 6 р.Диплом
  6. Полякова Дарина, 9 р.Диплом
  7. Ткачук Вікторія, 8 р.Диплом
  8. Шокотова Олеся, 13 р.Диплом
  9. Яковлева Єлизавета, 9 р.Диплом

м. Щастя

ОЗОШ санаторна школа-інтернат

  1. Ломова Вікторія 14 р.Диплом
  2. Пряничкіна Катарина, 11 р.Диплом
  3. Торчков Богдан, 14 р.Диплом

м. Борислав

Бориславська державна гімназія

  1. Дучимінська Надія, 13 р.Диплом

м. Буськ

Буський Будинок ДТЮТ

  1. Березюк Софія, 16 р.Диплом
  2. Куневич Аліна, 13 р.Диплом
  3. Орищак Захар, 13 р.Диплом
  4. Ярміл Віта, 13 р.Диплом
  5. Ярміл Сергій, 15 р.Диплом

с. Великі Грибовичі, Жовківський район

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Кулинич Софія, 13 р.Диплом

м. Винники

БДЮТ

  1. Барабаш Катерина, 10 р.Диплом
  2. Пухальська Анастасія, 13 р.Диплом
  3. Савицька Катерина, 6 р.Диплом
  4. Сплавінська Таїсія, 10 р.Диплом

с. Воютичі, Самбірський р-н.

  1. Піхо Олена, 12 р.,Диплом

м. Дрогобич

Дрогобицька гімназія імені Б.Лепкого

  1. Грица Вікторія, 16 р.Диплом

с. Жуличі, Золочівський район

  1. Лесік Вероніка, 8 р.Диплом
  2. Луцак, 14 р.Диплом

м. Кам’янка-Бузьк

Кам’янка-Бузький районний ЦТДЮ, арт-студія “Колорит”

  1. Боковець Вікторія, 11 р.Диплом
  2. Веретельник Зоряна, 15 р.Диплом
  3. Дяченко Жанна, 17 р.Диплом

м. Львів

  1. Акгюн Тімур, _ р.Диплом
  2. Анішкевич Олеся, _ р.Диплом
  3. Блищак Вероніка, _ р.Диплом
  4. Галань Діана, 7 р.Диплом
  5. Дикий Богдан, 10 р.Диплом
  6. Клецко Дарина, _ р.Диплом
  7. Павлюх Анастасія, 11 р.Диплом
  8. Юськів Софія, 7 р.Диплом
  9. Клебан Катерина, 12 р.Диплом

Школа-гімназія Шептицьких

  1. Герцунь Марта, 16 р.Диплом
  2. Денисовець Анастасія, 13 р.Диплом
  3. Шкрибінець Данило, 13 р.Диплом

ОЦ «Політехнік-Еколенд»

  1. Бабікова Єлизавета, 9 р.Диплом
  2. Білинська Анна, 10 р.Диплом
  3. Дорош Віталій, 10 р.Диплом
  4. Коваль Маркіян, 9 р.Диплом
  5. Пилат Юрій, 9 р.Диплом
  6. Чепіль Дмитро, 10 р.Диплом

Творча студія Софії Огородник

  1. Горинь Роксолана, 6 р.Диплом

Студія Наталії Фляк

  1. Бєляєва Аліна, 7 р.Диплом
  2. Бегень Ніколетта, 8 р.Диплом
  3. Берновська Юля, 9 р.Диплом
  4. Білоніжка Софія, 6 р.Диплом
  5. Вігуро Владислав, 9 р.Диплом
  6. Вовкогон Ганна, 9 р.Диплом
  7. Волівендер Анничка, 13 р.Диплом
  8. Волівендер Назарій, 7 р.Диплом
  9. Воськало Данило, 8р.Диплом
  10. Гаврик Соломія, 8 р.Диплом
  11. Гелитович Софія, 6 р.Диплом
  12. Гембарська Софія, 10 р.Диплом
  13. Голоднік Володимир, 11 р.Диплом
  14. Голоднік Леонід, 9 р.Диплом
  15. Голько Софія, 9 р.Диплом
  16. Горбей Дарина, 11 р.Диплом
  17. Горбей Олександр, 12 р.Диплом
  18. Грищишин Софія, 12 р.Диплом
  19. Гуліна Анна, 9 р.Диплом
  20. Гурська Софія, 7 р.Диплом
  21. Держицький Назарій, 7 р.Диплом
  22. Дзеньдзюра Катруся, 6 р.Диплом
  23. Дзявроник Дарій, 7 р.Диплом
  24. Добрянська Дарія, 6 р.Диплом
  25. Доротяк Анастасія, 8 р.Диплом
  26. Зеляновський Даниїл, 8 р.Диплом
  27. Іваницька Олена, 7 р.Диплом
  28. Канюка Сніжана, 11 р.Диплом
  29. Кармазин Олена, 11 р.Диплом
  30. Качмар Юрій, 5 р.Диплом
  31. Клюфас Северин, 12 р.Диплом
  32. Ковалик Данило, 9 р.Диплом
  33. Ковалик Софія, 7 р.Диплом
  34. Козак Ярина, 12 р.Диплом
  35. Корецька Наталя, 6 р.Диплом
  36. Князєва Дарія, _ р.Диплом
  37. Кунець Анна-Марія, 9 р.Диплом
  38. Лисаков Нікіта, 7 р.Диплом
  39. Лойко Віталія, 11 р.Диплом
  40. Манько Вероніка, 9 р.Диплом
  41. Мартинів Єлизавета, 5р.Диплом
  42. Мартинів Лілія, 8 р.Диплом
  43. Медведєва Анна, 7 р.Диплом
  44. Мелинь Дмитро, 9 р.Диплом
  45. Мельник Анна, 7 р.Диплом
  46. Мельник Дарина, 7 р.Диплом
  47. Мельник Софія, 7 р.Диплом
  48. Мокіна Вікторія, 10 р.Диплом
  49. Николишин Софія, 9 р.Диплом
  50. Ничай Богдан, 9 р.Диплом
  51. Оберишин Софія, 9 р.Диплом
  52. Обушок Софія, 7 р.Диплом
  53. Олещук Соломія, 10 р.Диплом
  54. Паска Оля, 11 р.Диплом
  55. Петришин Анна, 12 р.Диплом
  56. Петришин Любов, 11 р.Диплом
  57. Підгайна Оксана, 11 р.Диплом
  58. Плугатор Володя, 9 р.Диплом
  59. Принада Дмитро, 10 р.Диплом
  60. Принада Марія, 7 р.Диплом
  61. Сабара Катруся, 7 р.Диплом
  62. Салій Святослав, 8 р.Диплом
  63. Сеньків Михайло, 8 р.Диплом
  64. Сенько Віталій, 7 р.Диплом
  65. Серебрянська Злата, 7 р.Диплом
  66. Синявська Анна, 9 р.Диплом
  67. Смаль Вадим, 7 р.Диплом
  68. Смаль Вікторія, 12 р.Диплом
  69. Собко Христина, 13 р.Диплом
  70. Сосновська Каміла, 12 р.Диплом
  71. Стасишин Ірина, 7 р.Диплом
  72. Телішевська Ярина, 15 р.Диплом
  73. Туркевич Анастасія, 9 р.Диплом
  74. Туркевич Олександр,10 р.Диплом
  75. Урбан Катерина, 8 р.Диплом
  76. Федорець Олексій, 8 р.Диплом
  77. Федунь Євген, 10 р.Диплом
  78. Ферендович Ярина, 9 р.Диплом
  79. Фозикош Софія, 11 р.Диплом
  80. Хім’як Вікторія, 10 р.Диплом
  81. Чебаєва Катерина, 6 р.Диплом
  82. Чебаєва Марія, 10 р.Диплом
  83. Черкас Христина, 9 р.Диплом
  84. Чижик Богдана, 6 р.Диплом
  85. Чучман Дарія, 6 р.Диплом
  86. Цвігун Домініка, 10 р.Диплом
  87. Цинюк Святослав, 8 р.Диплом
  88. Цитуля Яна, 12 р.Диплом
  89. Шаршаткін Софія, 7 р.Диплом
  90. Шаршаткін Ярина, 14 р.Диплом
  91. Шептицька Марта, 11 р.Диплом
  92. Шептицька Юліана, 8 р.Диплом
  93. Шмідт Тереза, 8 р.Диплом
  94. Щедрик Ростислав, 9 р.Диплом

Львівська дитяча школа народних мистецтв

  1. Бурбела Каріна, 11 р.Диплом
  2. Галевич Мар’яна, 9 р.Диплом
  3. Грабар Юлія, 12 р.Диплом
  4. Івануса Діана, 11 р.Диплом
  5. Панчишин Соломія, 12 р.Диплом
  6. Парубій Оля, 11 р.Диплом
  7. Пенцко Лев, 8 р.Диплом
  8. Підгайна Руслана, 11 р.Диплом
  9. Пилипчук Вікторія, 10 р.Диплом
  10. Процак Мар’яна, 7 р.Диплом
  11. Романчук Анастасія, 8 р.Диплом
  12. Слука Марта, 10 р.Диплом
  13. Шабельник Настя, 13 р.Диплом
  14. Штаюра Анна, 14 р.Диплом
  15. Вербенко Олена, 12 р.Диплом
  16. Кичма Лілія, 12 р.Диплом

ЗОШ №53

  1. Панасенко Антон, 7 р.Диплом

ССЗШ №66

  1. Білецький Андрій, 10 р.Диплом
  2. Довгошия Анастасія, 12 р.Диплом
  3. Лучинський Арсен, 12 р.Диплом
  4. Орищак Надія, 12 р.Диплом
  5. Сивохіп Анна, 10 р.Диплом
  6. Слук Анастасія, 11 р.Диплом
  7. Ясниська Анастасія, 13 р.Диплом

СЗОШ І ст. №53

  1. Колодяжна Софія, 6 р.Диплом

м. Миколаїв

Дитяча школа мистецтв

  1. Ужела Марія, 14 р.Диплом

с. Михайлевичі, Дрогобицький р-н.

  1. Грица Вікторія, 16 р.Диплом

смт. Підбуж, Дрогобицький р-н.  

КзЛОР Підбузька спеціалізована школа-інтернат  “Мала академія мистецтв”

  1. Андруневчин Ольга, 12 р.Диплом
  2. Дригинич Василь, 15 р.Диплом
  3. Жовнір Іван, 14 р.Диплом
  4. Кекош Віра, 12 р.Диплом
  5. Керик Оленка, 13 р.Диплом
  6. Кміть Юлія, 13 р.Диплом
  7. Кулинич Андріана, 13 р.Диплом
  8. Лис Марія, 12 р.Диплом
  9. Степаник Сергій, 13 р.Диплом
  10. Терешкевич Василь, 14 р.Диплом
  11. Хомич Андрій , 13 р.Диплом
  12. Хомич Микола, 14 р.Диплом
  13. Чабан Марія, 12 р.Диплом

с. Поздимир, Радехівський р-н

Поздимирський НВК

  1. Гнатів Вікторія, 13 р.Диплом
  2. Гречук Надія, 15 р.Диплом

м. Пустомити

Пустомитівська школа мистецтв

  1. Феник Маргарита, 9 р.Диплом

м. Самбір

КЗЛОР “Самбірська школа декоративно-ужиткового мистецтва”

  1. Городиська Марія, 14 р.Диплом
  2. Грабовецька Олена, 11 р.Диплом
  3. Грицай, Уляна 14 р.Диплом
  4. Деркач Антоніна, 14 р.Диплом
  5. Добровольська Вікторія, 16 р.Диплом
  6. Лесько Вікторія, 13 р.Диплом
  7. Лось Aнастасія, 12 р.Диплом
  8. Лучко Катерина, 13 р.Диплом
  9. Мартинюк Софія, 13 р.Диплом
  10. Меліхова Дарія, 12 р.Диплом
  11. Мисько Христина, 12 р.Диплом
  12. Павелчак Анастасія, 12 р.Диплом
  13. Чорненька Галина, 11 р.Диплом
  14. Юськів Софія, 12 р.Диплом

Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти м. Самбора»

  1. Сич Аліна, 13 р.Диплом
  2. Сич Софія, 10 р.Диплом

м. Червоноград

Будинок дитячої та юнацької творчості

  1. Олива Тетяна, 15 р.Диплом
  2. Пашковська Тетяна, 13 р.Диплом

смт. Березанка

Березанський районий будинок творчості школярів

  1. Блюм Наталя, 10 р.Диплом
  2. Гадюков Давід, 6 р.Диплом
  3. Гричан Валерія, 13 р.Диплом
  4. Кіф’як Феофанія, 7 р.Диплом
  5. Ковалишина Софія, 9 р.Диплом
  6. Кушніренко Дарина, 8 р.Диплом
  7. Рапій Валентина, 10 р.Диплом
  8. Сагайдачна Софія, 6 р.Диплом
  9. Серкез Діана, 8 р.Диплом
  10. Рапій Єлізавета, 13 р.Диплом
  11. Ходан Анастасія, 10 р.Диплом

м. Миколаїв

Дитяча школа мистецтв №3

  1. Андрєєва Каріна, 8 р.Диплом
  2. Атаманюк Ярослава, 12 р.Диплом
  3. Борейчук Таїсія, 12 р.Диплом
  4. Возіян Дар’я, 6 р.Диплом
  5. Вуйко Майя, 7 р.Диплом
  6. Голополосов Дмитро, 5 р.Диплом
  7. Жук Анна, 9 р.Диплом
  8. Залевський Ростислав, 3 р.Диплом
  9. Кірвас Ніколь, 6 р.Диплом
  10. Красняк Лариса, 9 р.Диплом
  11. Куліковська Марія, 11 р.Диплом
  12. Ляшенко Андрій, 5 р.Диплом
  13. Посашкова Поліна, 10 рДиплом
  14. Потапкіна Олександра, 8 р.Диплом
  15. Савельєва Марія, 4 р.Диплом
  16. Середа Аліна, 8 р.Диплом
  17. Середа Наталя, 10 р.Диплом
  18. Ткаченко Марія, 5 р.Диплом
  19. Трофіменко Антоніна, 3 р.Диплом
  20. Хроніна Софія, 8 р.Диплом
  21. Шепталова Дарія, 4 р.Диплом
  22. Шульженко Софія, 4 р.Диплом
  23. Боярчук Вікторія, 14 р.Диплом
  24. Вороніна Софія, 4 р.Диплом
  25. Дідняк Уляна, 6 р.Диплом
  26. Зайчук Дарья, 10 р.Диплом
  27. Лісова Настя, 12 р.Диплом
  28. Мельничук Ірина, 14 р.Диплом
  29. Сусметова Таміла, 5 р.Диплом
  30. Трошина Вероніка, 12 р.Диплом

с. Йосипівка Овідіопольського району

  1. Лєнь Катерина, 16 р.Диплом

м. Полтава

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

  1. Карандіна Анна, 12 р.Диплом
  2. Пашко Ліза, 13 р.Диплом
  3. Семенова Євгенія, 12 р.Диплом
  4. Суздалєва Анастасія, 13 р.Диплом
  5. Темякова Анна, 10 р.Диплом
  6. Темякова Анастасія, 9 р.Диплом

Привільськ

  1. Вітман Михайло, 16 р.Диплом

м. Радивилів

Радивилівська школа мистецтв

  1. Копіна Ангеліна, 13 р.Диплом
  2. Стасюк Наталія, 12 р.Диплом
  3. Чмирук Марія, 15 р.Диплом
  4. Шлапчинська Марія, 16 р.Диплом

смт. Томашгород

ЗОШ І-ІІ ст. №3

  1. Кирилович Ірина, 14 р.Диплом
  2. Михайлицька Ірина, 13 р.Диплом

м. Бережани

Бережанська дитяча художня школа

  1. Никоненко Вікторія, 15 р.Диплом

Центр дитячої та юнацької творчості

  1. Довгань Софія, 14 р.Диплом
  2. Кізима Софія, 14 р.Диплом
  3. Копча Мирослава, 17 р.Диплом
  4. Панашій Надія, 10 р.Диплом
  5. Піцань Ірина, 12 р.Диплом
  6. Якимець Тетяна, 17 р.Диплом
  7. Яніна Ярема, 9 р.Диплом

смт Великі Бірки, Тернопільський р-н

НВК “Великобірківська ЗОШ І-ІІІст.- гімназія ім. Степана Балея”

  1. Ячмінська Лілія, 11 р.Диплом

с. Великий Кунинець, Збаразький р-н.

ЗОШ I-II ст.

  1. Вальчук Мар’яна, 11 р.Диплом
  2. Гонтарук Анастасія, 10 р.Диплом
  3. Горошко Максим, 8 р.Диплом
  4. Заблоцька Анастасія, 8 р.Диплом
  5. Ковцун Наталія, 9 р.Диплом
  6. Павлюк Олексій, 9 р.Диплом

смт. Козова

ЗОШ 1-3 ст. №2

  1. Іваськів Олег, 15 р.Диплом

c. Курники, Тернопільський р-н.

НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст”

  1. Оксана Дзендзель, 12 р.Диплом

м. Тернопіль

Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука

  1. Бубенчик Дмитро,13 р.Диплом
  2. Катерина Вербіцька, 10 р.Диплом
  3. Ліщук Юлія, 12 р.Диплом
  4. Нечай Соломія, 10 р.Диплом
  5. Шачко Павло, 14 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ст. №4

  1. Колісник Катерина, _ р.Диплом
  2. Магула Катерина, 14 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ст. №19

  1. Антонюк Анатолій, 17 р.Диплом

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка

  1. Вероніка Курилюк, 13 р.Диплом

с. Чабарівка, Гусятинський р-н

Чабарівський ДС «Сонечко”

  1. Завідковська Юстина, 6 р.Диплом

Школа народний ремесел

  1. Семенів Катя, 16 р.Диплом

смт. Васищеве

Студія «Відродження»

  1. Краснокутська Анастасія, 15 р.Диплом
  2. Плахотя Катерина, 13 р.Диплом
  3. Рашевська Анастасія, 12 р.Диплом

село Веселе, Харківський район

  1. Лазарєва Дарина, 16 р.Диплом
  2. Навроцька Карина, 12 р.Диплом

с. Катеринівка

  1. Гарбуз Анастасія, 13 р.Диплом

смт. Коротич, Харківський район

  1. Логвіненко Оксана, 11 р.Диплом

смт.  Краснопавлівка, Лозівський район 

Краснопавлівський НВК

  1. Анацький Денис, 6 р.Диплом

Краснопавлівський багатопрофільний ліцей

  1. Дудченко Артем, 8 р.Диплом

смт. Нова Водолага

Нововодолазький будинок дитячої та юнацької творчості

  1. Борисенко Юлія, 17 р.Диплом
  2. Бутер Анна, 14 р.Диплом
  3. Єрмакова Анна, 13 р.Диплом
  4. Загребельна Галина, 14 р.Диплом
  5. Кравцова Аліна, 12 р.Диплом
  6. Крічфаловший Олександр, 12 р.Диплом
  7. Кругла Олександра, 14 р.Диплом
  8. Попазова Софія, 15 р.Диплом
  9. Цимбал Марина, 14 р.Диплом

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад “Дитяча школа мистецтв”

  1. Власюк Ростислав, 8 р.Диплом
  2. Волотка Юлія, 11 р.Диплом
  3. Захаренко Олександр, 13 р.Диплом
  4. Ключкін Кирило, 11 р.,Диплом
  5. Кравцов Максим 9 р.Диплом
  6. Лиманська Вероніка, 12 р.Диплом
  7. Онищенко Анастасія, 14 р.Диплом
  8. Синіло Дар’я, 10 р.Диплом
  9. Смолєва Марія, 9 р.Диплом
  10. Степаненко Софія, 12 р.Диплом
  11. Федоренко Ярослав, 12 р.Диплом
  12. Шейко Анна, 17 р.Диплом

смт. Панютине

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  1. Ахмедова Анна, 12 р.Диплом
  2. Ахмедов Антон, 11 р.Диплом
  3. Бутенко Олена, 11 р.Диплом
  4. Добродум Анастасія, 11 р.Диплом
  5. Івахненко Юлія, 12 р.Диплом
  6. Романенко Марія, 11 р.Диплом
  7. Тернова Анастасія, 11 р.Диплом

м. Первомайський

Первомайський ЮДТЮ Т

  1. Гармата Ганна, 14 р.Диплом
  2. Юнаш Альбіна, 10 р.Диплом

смт. Песочин

  1. Ілясова Дарья, 10 р.Диплом

с. Підлиман, Борівський р-н.

  1. Боровінська Аліса, 13 р.Диплом
  2. Муравйова Аліна, 12 р.Диплом

м. Харків

  1. Пересада Дарина, 14 р.Диплом

Комунальний заклад “Станція юних техніків № 1”

  1. Олєйник Валерія, 15 р.Диплом

Харківська дитяча художня школа №2 ім. П. А. Левченко

  1. Бондарчук Олена, 15 р.Диплом
  2. Солдатенко Марія, 13 р.Диплом

ЗОШ І – ІІІ ст. № 92

  1. Говоруха Маргарита, 7 р.Диплом
  2. Гунько Вероніка, 11 р.Диплом
  3. Гунько Вікторія, 13 р.Диплом
  4. Гунько Віолета, 14 р.Диплом
  5. Єфремов Дмитро, 9 р.Диплом
  6. Єфремова Марія, 7 р.Диплом
  7. Кармазіна Марія, 10 р.Диплом
  8. Колеснік Єлизавета, 13 р.Диплом
  9. Оспіщева Кристина, 12 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 145

  1. Арсенюк Інна, _р.Диплом
  2. Гнатенко Євгеній, _р.Диплом
  3. Головченко Микита, _р.Диплом
  4. Єна Аліна, _р.Диплом
  5. Зуєва Анна, _р.Диплом
  6. Ібрагімова Вероніка, _р.Диплом
  7. Кохан Юрій, _р.Диплом
  8. Кулабухова Яна, _р.Диплом
  9. Курбатова Анастасія, _р.Диплом
  10. Нвако Вікторія, _р.Диплом
  11. Неонета Дар’я, _р.Диплом
  12. Ніколайчук Євген, _р.Диплом
  13. Решетило Іван, _р.Диплом
  14. Рузметов Михайло, _р.Диплом
  15. Семешин Дмиро, _р.Диплом
  16. Сметана Анастасія, _р.Диплом
  17. Травченко Сергій, _р.Диплом
  18. Фокіна Мар`яна, _р.Диплом
  19. Цвірко Максим, _р.Диплом
  20. Шевченко Анастасія, _р.Диплом
  21. Шклярук Анастасія, _р.Диплом
  22. Щербак Еліна, _р.Диплом

ЗОШ школа І-ІІІ ст. №120

  1. Оленіна Марія, 15 р.Диплом

м. Чугуїв

Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна

  1. Дерев’янкіна Євгенія, 15 р.Диплом
  2. Салямон Анна, 16 р.Диплом
  3. Фролова Олександра, 15 р.Диплом
  4. Шевченко Діана, 16 р.Диплом
  5. Шевченко Ірина, 13 р.Диплом

м. Берислав

ЗОШ І–ІІ ст.

  1. Мутерко Руслана, 14 р.Диплом

м. Генічеськ

ЗОШ №1

  1. Петрова Тетяна, 13 р.Диплом
  2. Сажнєва Дар’я, 17 р.Диплом
  3. Селіванова Володимир, 8 р.Диплом

с. Мала Кардашинка, Голопристанський р-н.

ЗОШ І-ІІ ст.

  1. Станика Діана, 9 р.Диплом

с. Нова Збур’ївка, Голопристанський р-н.

Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв

  1. Перетятько Дмитро, 12 р.Диплом

с. Новокаїри, Бериславський р-н.

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Стасішина Дар’я, 12 р.Диплом

м. Скадовськ

Студія «Юний художник» Скадовської ЗОШ І-ІІІ ст. №2   

  1. Варельджи Олена, 16 р.Диплом
  2. Краснова Діана, 6 р.Диплом

м. Херсон

  1. Анісімов Максим, 12 р.Диплом

ЗОШ  І-ІІІ ст.

  1. Єфимович Надія, 16 р.Диплом

Херсонський Таврійський ліцей мистецтв

  1. Бедрик Вадим, 9 р.Диплом
  2. Поспєлова Ксенія, 9 р.Диплом

Херсонський  НВК №33

  1. Бєлєнко Галина, 13 р.Диплом
  2. Хандригова Яна, 11 р.Диплом

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови

  1. Борзакова Поліна, 14 р.Диплом
  2. Колпак Поліна, 11 р.Диплом
  3. Литовченко Анастасія, 13 р.Диплом
  4. Савка Дар’я, 14 р.Диплом
  5. Ситник Ярослав, 11р.Диплом
  6. Соколова Ангеліна, 10 р.Диплом
  7. Сумбаєва Софія, 14 р.Диплом
  8. Татаровський Дмитро, 9 р.Диплом
  9. Тимченко Ірина, 14 р.Диплом

Херсонський НВК “ДНЗ – СШ  № 56”

  1. Бєляєва Дар’я, 14 р.Диплом
  2. Ведяпіна Ірина, 12 р.Диплом
  3. Ісраелі Христина, 13 р.Диплом
  4. Ковальова Каріна, 10 р.Диплом
  5. Лорич Влада, 12 р.Диплом
  6. Морозов Дмитро, 12 р.Диплом
  7. Рожновська Діана, 11 р.Диплом
  8. Скицько Артем, 12 р.Диплом
  9. Трегуб Анастасія, 13 р.Диплом
  10. Цюцюпа Крістіна, 14 р.Диплом

смт. Чаплинка, Херсонська обл.

НВК «Чаплинська школа-гімназія»

  1. Бурлак Марія, 15 р.Диплом

м. Волочиськ

Волочиська ДШМ творча майстерня “Первоцвіт” 

  1. Кордунович Єлизавета, 13 р.Диплом
  2. Кордунович Карина, 8 р.Диплом
  3. Салміна Катерина, 14 р.Диплом

с. Гелетенці, Хмельницький р-н.

  1. Лошатецька Дарина, 11 р.Диплом

 смт. Гриців, Шепетівський район

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Бондаровська Кароліна, 13 р.Диплом
  2. Дорощук Ігор, 14 р.Диплом
  3. Парамзіна Яна, 15 р.Диплом
  4. Порядко Ліана, 15 р.Диплом

м. Деражня

ЗОШ №3

  1. Бирка Софія, 14 р.Диплом
  2. Войтина Марина, 17 р.Диплом
  3. Карпінська Вікторія, 11 р.Диплом
  4. Кушнір Каріна, 14 р.Диплом

м. Дунаївці

ДНЗ №5 “Усмішка”

  1. Казімірова Ванесса, 6 р.Диплом

Дунаєвецький ДНЗ «Дзвіночок»

  1. Алієва Анна, 5 р.Диплом
  2. Воронецька Анастасія, 3 р.Диплом
  3. Гавщук Дарина, 4 р.Диплом
  4. Гапенюк Олександр, 4 р.Диплом
  5. Грановська Вероніка, 4 р.Диплом
  6. Григорчук Ілля, 3 р.Диплом
  7. Домінік Софія, 5 р..Диплом
  8. Затхій Вероніка, 3 р.Диплом
  9. Корженівський Дмитро, 4 р.Диплом
  10. Лігоцький Марк, 4 р.Диплом
  11. Марценюк Роман, 3 р.Диплом
  12. Мельник Мар’яна, 4 р.Диплом
  13. Навроцька Ангеліна, 5 р.Диплом
  14. Полуйчак Дарина, 3 р.Диплом
  15. Процишена Анна, 6 р.Диплом
  16. П’янковський Дмитро, 6 р.Диплом
  17. Федорова Дарина, 5 р.Диплом
  18. Цибульська Альона, 3 р.Диплом

Комунальна установа Центр розвитку дитини «Пролісок»

  1. Микитюк Ангеліна, 6 р.Диплом

м. Кам’янець-Подільський

  1. Гожа Дар’я, 11 р.Диплом
  2. Муляр Марія, 4 р.Диплом
  3. Чугаєва Софія, 12 р.Диплом

Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв

  1. Білий Любомир, 13 р.Диплом
  2. Гира Марія, 16 р.Диплом
  3. Кучеренко Анастасія, 12 р.Диплом
  4. Слободянюк Анна, 13 р.Диплом
  5. Шаткевич Христина, 11 р.Диплом

ДНЗ №15

  1. Cоломія Сінгілевич, 4 р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

  1. Дуброва Олександра, _р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 

  1. Кучерін Богдан, 14 р.Диплом

Кам’янець-Подільський НВК №14

  1. Дробенюк Даниїл, 14 р.Диплом
  2. Лапчинська Євгенія, 14 р.Диплом
  3. Нетеча Єлизавета, 14 р.Диплом
  4. Петровський Артем, 15 р.Диплом

м. Красилів

Красилівський районний Будинок творчості дітей та юнацтва

  1. Андрійчук Катерина, 14 р.Диплом
  2. Збарська Софія, 13 р.Диплом

смт. Летичів

Летичівський НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

  1. Віхтюк Вадим, 8 р.Диплом
  2. Коржик Данііл, 8 р.Диплом
  3. Лівіцька Сніжана, 8 р.Диплом
  4. Ноль Богдан, 8 р.Диплом
  5. Федчишин Олександр, 8 р.Диплом

с. Малий Скнит, Славутський р-н.

Ганнопільська філія Берездівської ДШМ

  1. Клімчук Марина, 14 р.Диплом
  2. Конончук Марія, 14 р.Диплом

с. Немичинці, Хмельницький р-н.

  1. Загуровськаа Юлія, 14 р.Диплом

с. Поляни, Волочиський р-н.

ЗОШ І –ІІІ ступенів 

  1. Відлацька Вероніка, _р.Диплом
  2. Відлацька Вікторія, 12 р.Диплом
  3. Ковальчук Анастасія, 13 р.Диплом
  4. Петуча Діана, 10 р.Диплом
  5. Петуча Наталія, 12 р.Диплом
  6. Ямкова Вікторія, 11 р.Диплом

c. Стригани, Славутський р-н.

  1. Мерецька Софія, 12 р.Диплом

м. Хмельницький

  1. Aтаманчук Данило, 9 р.Диплом
  2. Бевза Софія, 13 р.Диплом
  3. Дябел Вікторія, _р.Диплом
  4. Колеснікова Олена, 12 р.Диплом
  5. Романчук Анастасія, 10 р.Диплом
  6. Сніцар Дарина, 5 р.Диплом
  7. Ященкова Діана, 13 р.Диплом

Хмельницька дитяча школа мистецтв “Райдуга”

  1. Багрій Сергій, 9 р.Диплом
  2. Веремчук Діана, 14 р.Диплом
  3. Вовк Іван, 11 р.Диплом
  4. Герета Вікторія, 14 р.Диплом
  5. Горбанчук Марта, 9 р.Диплом
  6. Горбатюк Анна, 9 р.Диплом
  7. Горбатюк Тетяна, 7 р.Диплом
  8. Єфименко Вадим, 12 р.Диплом
  9. Кізима Мар’яна, 12 р.Диплом
  10. Коваленко Яна, 12 р.Диплом
  11. Коржинська Мирослава, 8 р.Диплом
  12. Крамар Анна, 10 р.Диплом
  13. Куцепалова Каріна, 12 р.Диплом
  14. Лудан Максим, 13 р.Диплом
  15. Мардзялко Анна, 15 р.Диплом
  16. Обертинська Катерина, 8 р.Диплом
  17. Олійник Роман, 11 р.Диплом
  18. Попелюшко Олександр, 12 р.Диплом
  19. Сис Вікторія, 10 р.Диплом
  20. Снігур Вероніка, 11 р.Диплом
  21. Сніцар Каріна, 9 р.Диплом
  22. Ставінога Марія, 8 р.Диплом
  23. Толмачова Анастасія, 12 р.Диплом
  24. Хохлова Вероніка, 12 р.Диплом
  25. Чепель Дар’я, 12 р.Диплом

Хмельницьке НВО 28

  1. Масловська Марина, 14 р.Диплом

 СЗОШ І-ІІІ ступенів №29

  1. Крот Валерія, 8 р.Диплом
  2. Мудрак Ярослав, 8 р.Диплом
  3. Орихівська Катерина, 8 р.Диплом
  4. Очкур Софія, 8 р.Диплом
  5. Рибчинська Анастасія, 12 р.Диплом
  6. Стасюк Елеонора, 9 р.Диплом

с. Дубіївка, Черкаський район

  1. Мацука Максим, 13 р.Диплом

с. Старий Каврай, Чорнобаївський район

  1. Левченко Ольга, 13 р.Диплом

м. Черкаси

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30

  1. Псюрніченко Аліна, 15 р.Диплом
  2. Тараненко Яна, 12 р.Диплом

ЗОШ I―III ступенів № 32

  1. Делікатний Єгор, 8 р.Диплом
  2. Штихаренко Анна, 8 р.Диплом
  3. Штихаренко Владислав, 13 р.Диплом

КЗ «Черкаська СЗОШ шк-інтернат І-ІІІ ст. ЧОР»

  1. Полинько Валерія, 12 р.Диплом

с. Іспас, Вижницький р-н.

Іспаський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів)

  1. Бельмега Тетяна, 13 р.Диплом
  2. Дойчук Анна, 16 р.Диплом
  3. Кусяк Іван, 14 р.Диплом

смт. Кельменці

Кельменецька художня школа

  1. Андрущак Аліна, 10 р.Диплом
  2. Беженар Анна, 14 р.Диплом
  3. Бешлей Іуліанія, 13 р.Диплом
  4. Ворожбитюк Анастасія, 12 р.Диплом
  5. Гремаковська Ангеліна, 11 р.Диплом
  6. Колодка Олександра, 14 р.Диплом
  7. Маруха Єлизавета, 14 р.Диплом
  8. Руда Ірина, 9 р.Диплом
  9. Семанюк Евеліна, 13 р.Диплом
  10. Цуркан Вікторія, 12 р.Диплом

с. Мілієве, Вижницький р-н

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Загул Владислава, _р.Диплом
  2. Загул Олеся, _р.Диплом
  3. Івоняк Варвара, _р.Диплом

м. Сокиряни

Сокирянська художня школа

  1. Боярчук Олена, 12 р.Диплом
  2. Боярчук Нікіта, 14р.Диплом
  3. Дунітраж Вікторія, _р.Диплом
  4. Кувіла Єлізавета, 13 р.Диплом
  5. Маленька Андріяна, 10 р.Диплом
  6. Мартинюк Олександра, 11 р.Диплом
  7. Савчук Андрій, 13 р.Диплом
  8. Тягій Анастасія, 11 р.Диплом

м. Сторожинець

ЗОШ І-ІІ ступенів №3

  1. Вегерчук Крістоф, 11 р.Диплом
  2. Граб Іванна, 12 р.Диплом
  3. Джал Іван, 14 р.Диплом
  4. Доскалюк Світлана, 12 р.Диплом
  5. Петровчан Александра, 11 р.Диплом
  6. Сумарюк Марія, 15 р.Диплом

м. Чернівці

Чернівецький міський клуб юних техніків «Кварц»

  1. Довгань Анастасія, 9 р.Диплом

Чернівецька художня школа ім.М.Івасюка

  1. Рудницька Анастасія, 16 р.Диплом

Чернівецький міський палац дітей та юнацтва

  1. Шкіль Анастасія, 11 р.Диплом

Чернівецький Будинок творчості дітей та юнацтва

  1. Величко Ольга, 11 р.Диплом
  2. Крупенна Олеся, 13 р.Диплом
  3. Кучерівська Анастасія, 13 р.Диплом
  4. Степанюк Мирослава, 13 р.Диплом
  5. Чеботаренко Анна-Марія, _р.Диплом

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

  1. Лукашина Катерина, 13 р.Диплом

м. Борзна

Бозрзнянський районий будинок дитячої та юнацької творчості

  1. Бакай Анна, 8 р.Диплом

смт. Макошине, Менський р-н.

ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Карнаух Євгенія, 14 р.Диплом

м. Ніжин

Ніжинський Будинок дітей та юнацтва

  1. Брик Євангеліна, 8 р.Диплом
  2. Гриценко Юлія, 11 р.Диплом
  3. Дитюк Юрій, 7 р.Диплом
  4. Довгаль Данило, 9 р.Диплом
  5. Дяченко Анастасія, 8 р.Диплом
  6. Єсипенко Ольга, 7 р.Диплом
  7. Зозуля Євгенія, 9 р.Диплом
  8. Зоценко Вероніка, 11 р.Диплом
  9. Калініна Крістіна, 12 р.Диплом
  10. Коваль Вікторія, 14 р.Диплом
  11. Коворотня Владислава, 10 р.Диплом
  12. Корнілова Єлизавета, 9 р.Диплом
  13. Костюченко Назар, 13 р.Диплом
  14. Кошова Анастасія, 16 р.Диплом
  15. Крупенко Данило, 9 р.Диплом
  16. Крупенко Денис, 9 р.Диплом
  17. Лесенко Святослав, 12 р.Диплом
  18. Лісовець Катерина, 10 р.Диплом
  19. Лисенко Дар’я, 8 р.Диплом
  20. Лясковська Поліна, 6 р.Диплом
  21. Манько Марія, 8 р.Диплом
  22. Маріна Ніка, 8 р.Диплом
  23. Маркович Ольга, 8 р.Диплом
  24. Матвійченко Ростислав, 10 р.Диплом
  25. Мусієнко Маргарита, 14 р.Диплом
  26. Охріменко Каріна, 12 р.Диплом
  27. Пономаренко Дарина, 9 р.Диплом
  28. Пономаренко Надія, 15 р.Диплом
  29. Прокопенко Анастасія, 10 р.Диплом
  30. Прокопенко Катерина, 6 р.Диплом
  31. Русаков Кіріл, 12 р.Диплом
  32. Семенець Владислава, 9 р.Диплом
  33. Скрипка Анастасія, 9 р.Диплом
  34. Славікова Валерія, 7 р.Диплом
  35. Тимко Анна, 12 р.Диплом
  36. Фінь Анна, 7 р.Диплом
  37. Хоменко Софія, 10 р.Диплом
  38. Хомич Маргарита, 9 р.Диплом
  39. Черненко Юлія, 14 р.Диплом
  40. Чугуєва Анастасія, 11 р.Диплом
  41. Шевченко Роман, 10 р.Диплом
  42. Щербина Владислава, 10 р.Диплом
  43. Шинкаренко Ангеліна, 8 р.Диплом
  44. Яременко Аліна, 10 р.Диплом

смт. Парафіївка, Ічнянський р-н

  1. Дробнов Іван, 9 р.Диплом
  2. Конепуд Ксенія, 14 р.Диплом

м. Прилуки

  1. Андрощук Уляна, 12 р.Диплом
  2. Лучка Катерина, 13 р.Диплом
  3. Назаренко Дмитро, 13 р.Диплом

с. Старий Білоус, Чернігівський р-н

Дошкільний навчальний заклад №51 «Барвінок»

  1. Прошко Вероніка, 6 р.Диплом

м. Чернігів

  1. Шаленко Злата, 7 р.Диплом

ПНКЗ Чернігівський колегіум

  1. Желдак Ангеліна, 12 р.Диплом
  2. Ющенко Софія, 13 р.Диплом

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 60

  1. Бовда Софія, 5 р.Диплом
  2. Купрієнко Марія, 6 р.Диплом

ЗОШ I-III ступенів № 29

  1. Гаєва Лілія, 15 р.Диплом

ПНКЗ Менська районна станція юних техніків, м. Мена Чернігівської обл.

  1. Рогинська Єва, 14 р.Диплом

Учасники Міжнародного конкурсу дитячої творчості

“Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького”

 запрошуються 01 червня 2017 року до Львова до участі в естафеті Миру та пленерах, для вручення дипломів, інших нагород

01 червня 2017 р.

9.00 реєстрація учасників. Площа Святого Юра у Львові

10.00 Благословенний екуменічний молебень за дар життя дітей та мир в Україні відправляє Архієпископ Львівський Митрополит Ігор (Возьняк) у Соборі Св. Юра у Львові.

11.30 – «Мистецька хвиля миру дітей України» стартує у Львові на площі Св. Юра у Львові та урочистою ходою прямує, вздовж вулиць Листопадового Чину, проспекту Свободи, до Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького.

12.30Святкова академія, приурочена Дню захисту Дітей, відзначення учасників та передача естафети Миру відбудуться в рамках Форуму у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

14.00–15.00обід

15.00 – релаксаційні заходи та виставки.

19.00 – Богемний вечір в колі друзів Львівської дитячої галереї

20.00 – «Екскурсії» львівським вечірнім трамваєм.

 

Керівники делегацій повинні до 10 травня 2017 року підтвердити свою участь в естафеті Миру,  погодити вибір часу та місця проведення пленерів з куратором Форуму,  визначитись з часом прибуття у місто Львів та необхідністю поселення тощо. Цю інформацію просимо надіслати на електронну пошту: mihajluk@gmail.com (Ользі Михайлюк) за таким зразком:

  1. Керівник делегації ________________ (П.І.П.), контактний телефон, електронна пошта
  2. Кількість учасників: _______ дітей, ______ керівників, _____ супроводжуючих осіб
  3. Потреба в організації поселення (при бажанні може бути самостійне поселення).
  4. Учасник повинен мати всі необхідні для роботи на пленері художні матеріали, мольберт (чи планшет), розкладний стільчик (на зразок рибацького), теплий одяг, дощовик тощо.
  5. Учасник повинен мати довідку про стан здоров’я, видану, за 5 днів до початку пленеру.
  6. Учасник повинен вказати дату, місяць і годину приїзду у Львів, номер вагону, поїзд.

В рамках конкурсу попередньо заплановані такі заїзди на пленери:

  1. Пленери у Львові:
  • 29 травня до 02 червня
  • 31 травня до 14 червня (два заїзди).    Для тих дітей, які здають ЗНО, заїзд розпочинається з 07 червня
  1. Пленери в Карпатах:

          02 до 14 червня (два заїзди)

  1. Пленери на базі табору в с. Приморське, Кімійського району, Одеської області, який розташовано за 200 метрів від Чорного моря:
  • 8 до 18 липня
  • 9 по 29 серпня (два заїзди)

УВАГА! У датах можуть бути незначні зміни.

   Для керівників делегацій, якщо є така потреба, Оргкомітет надсилає листа-запрошення та просить, надіслати його шаблон на електронну пошту mihajluk@gmail.com (Ользі Михайлюк).

   Примітка:  Для передплатників часопису «Артклас» (Передплатний індекс – 09636) редакція організовує виїзні пленери по замках і монастирях Львівщини, а у Карпатах – на водоспади Камянки та Фортецю Тустань.

   Передплатіть часопис Артклас на друге півріччя 2017 року (у кожному поштовому відділенні села чи міста є каталог передплатних видань) і користуйтесь пільгами, які надає редакція дітям своїх передплатників.

   У другому півріччі часопис Артклас друкує мистецькі дослідження про творчість видатних українських художників, які, отримавши європейський художній вишкіл у Франції та Німеччині за кошти Митрополита Андрея Шептицького Модест Сосенко, Михайло Бойчук, Михайло Мороз, Святослав Гординський, Михайло Кміт, Григорій Смольський та ін. — прославили українську культуру у світі.

Часопис Артклас – неодноразово нагороджений Державним комітетом телебачення та радіомовлення України як краще передплатне мистецьке видання для дітей та молоді.  Артклас – повноколірний, друкується на крейдованому папері, форматом В-4, 320 ст. Виходить тільки у передплаті дві на рік.

 

На сайті Львівська муніципальна дитяча галерея: artclass.lviv.ua читайте новини та іншу інформацію про діяльність Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».