Міжнародний конкурс *2023*

“Мистецтво, у мріях дітей, породжене війною в Україні” 

Дорогі друзі запрошуємо до участі у конкурсі 2023 року.

 

Конкурс продовжує Естафету миру розпочату 2022 році.

Ми хочемо залучити більше талановитих дітей до відкриття нових експозицій виставок у різних країнах світу, щоб якомога більше країн зрозуміли нашу мирну мету та підтримали Україну у її визвольній бородьбі з рашизмом.

 

Реєстрація учасників Естафети Миру безкоштовна, вона не має обмежень у часі:

https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2022/?contest=upload-photo

 

PS Благодійний внесок на підтримку дітей війни в Україні – учасники Естафети Миру. Посилання на благодійний внесок: https://secure.wayforpay.com/button/b0ce5e95cc55d

Новини, заходи

У 2022 році Максим Козицький, Голова ЛОВА, відкрив в історичному центрі міста Львова «На валах» Естафету миру, у вигляді монументального розпису «Ангели миру», завдовжки 78 метрів та заввишки 1.40 метри, створеного фіналістами Міжнародного Форуму «Золотий мольберт» – дітьми з усіх областей України.

У Міжнародний День захисту дітей 01 червня у Львові щорічно вручаються нагороди фіналістам (це переважно діти з усіх областей України) Міжнародного Конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт». Усі учасники фіналісту отримують золоті медалі, дипломи, подарунки. За оригінальне вирішення композиції переможцю Конкурсу вручається Гран-Прі – «Золотий мольберт», фундатором якого є Ольга Михайлюк, головний редактор часопису «Артклас». Нині, інший – військовий час. Але ми не зупинимо творче спілкування дітей України і будемо робити все для нашої ПЕРЕМОГИ.

 

 19 серпня в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відкрилася виставка «Молитва за Україну», створена лавреатами (здебільшого дітей з числа ВПО) Естафети світу Міжнародного форуму «Золотий Мольберт» в аудиторії Львівської національної академії мистецтв.

Виставка приурочена Дню Незалежності України.

 

Церква св. Андрея у Львові. Вересень.

Учасники фіналу Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» створили наживо «Молитву за Перемогу України», щоб розказати світу, в художніх образах, про свої мирні бажання та мрії. У вересні 2022 року їх твори, після завершення виставки у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького, розмістились у церкві св. Андрея у Львові. Діти, як і любов є найдорожче, що може бути у житті. Заради цього ми прагнемо миру в Україні та на всій Планеті.

 

 

 

Дитяча галерея просто неба у дворику Бернардинського костелу у м. Львові.

12 липня 2022 року після довготривалої виставки в історичному центрі міста Львова «На валах», що знаходиться навпроти Львівської обласної військової адміністрації, монументальний розпис композиції «Ангели миру», завдовжки 78 метрів та заввишки 1.40 метри, створений фіналістами Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» – дітьми з усіх областей України, був перенесений нашими друзями з Національної Гвардії та став ще однією Дитячою галереєю просто неба у дворику Бернардинського костелу (ще одна галерея просто неба розміщена на площі св. Юра у Львові).

 

 

19 вересня 2022 року

15 вересня 2022 року

24 серпня 2022 року
Жорстокий російський світ вже 9 років намагається знищити Україну та безжально вбиває кращих синів нашого народу, нищить наші здобутки та землю. Але навіть діти не піддаються паніці та не бояться рашистів. І цьому є багато прикладів: учасники ХХ Міжнародного форуму «Золотий мольберт слідами Кир Андрея», з першого дня рашистської агресії висловлюють свої патріотичні почуття та запрошую дітей усіх країн світу долучатися до Естафети миру.
Де б не перебували наші діти: у бомбосховищах Харкова чи Маріуполя, на тимчасово переселених територіях в Україні чи за кордоном, вони розповідають про свої почуття образотворчою мовою.
У серпні цього року лауреати Естафети миру прибули на Львівщину з усіх куточків України, щоб образотворчими засобами написами у Львівській національній академії мистецтв «Молитву за Перемогу України». Ці дитячі шедеври, представлені на виставці у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького та приурочені Дню незалежності України.
Мистецтво дітей не має кордонів, воно летить над політикою та зрозуміле кожному.

19 серпня 2022 року

15 серпня 2022 року

12 липня 2022 року

01 липня 2022 року

04 червня 2022 року

03 червня 2022 року

01 червня 2022 року

21 квітня 2022 року

15 квітня 2022 року

Естафета Миру ХХ Міжнародного Форуму «Золотий мольберт» стартує віртуальною галереєю дитячих шедеврів «Ангели миру» у приміщенні Першого Західного телеканалу на Львівщині.

 

Ми відродили Дитячу галерея «Золотий мольберт на Сході України», яка перебувала в Краєзнавчому музеї у Станиці Луганській (нині на анексованій рашистами українській землі) і назвали її – «Ангели Миру».

 

Цією галереєю будуть відкриватися виставки Естафети миру в різних країнах світу.

03 лютого 2022 року

Запрошуємо до участі
у ХХІ Міжнародному конкурсі дитячої творчості “Золотий мольберт 2022”
Реєстрація триває до 10.04.2022 р.(включно) за посиланням:
https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2022/?contest=upload-photo
Вас чекають захоплюючі майстер-класи (див. у Програмі)
Графік проведення майстер-класів буде опублікований на сайті artclass.lviv.ua з 10.04.2022 р.
Команда художників-тренерів: (див. Резюме)

02 лютого 2022 року

Реєстрація на фінал Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” завершена.
Вас чекають захоплюючі майстер-класи за посиланням
Графік майстер-класів
Представляємо Вам команду художників-тренерів:
Команда художників-тренерів

31 грудня 2021 року

Список фіналістів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” (за результатами всенародного голосування та журі, конкурсу «Тобі, Україна, наші таланти..» та переможців заочного етапу) доступний за посиланням:
Список фіналістів
Результати голосування (довідково)
Детальні умови участі у фіналі та програма фіналу буде розміщена до 10.01.2022 на сайті https://artclass.lviv.ua/uk/

22 грудня 2021 року.

Підсумки журі за результатами всенародного голосування Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт 2021» будуть розміщені на сайті artclass.lviv.ua до 31.12.2021.

10 вересня 2021 року

Голосування за творчі роботи Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відкрите!
Для голосування журі відібрало близько 300 робіт учасників з 11 країн світу!
Голосування триватиме до 10 грудня 2021 року (включно)
Посилання на голосування:
Голосувати!

9 вересня 2021 року

За результатами творчої діяльності учасників літніх пленерів і майстер-класів, які проходили у червні – серпні 2021 року, в рамках очного етапу ХХ Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», Департамент освіти і науки ЛОДА провів додатковий конкурс «Тобі, Україно, наші таланти, знання, зусилля».
Журі визначили переможців Конкурсу, творчі роботи яких стали окрасою нашої нової віртуальної дитячої галереї.
Віртуальна галерея

Шановні переможці конкурсу «Тобі, Україно, наші таланти, знання, зусилля»!
Запрошуємо Вас до участі у фіналі ХХ Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», який проходитиме у Львові з 28 травня по 01 червня 2022 року

29 серпня 2021 року

В рамках пленерів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відбувся розпис полотна біля Собору Святого Юра під керівництвом Павла Шачка

29 серпня 2021 року

В рамках пленерів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відбувся майстер-клас з живопису під керівництвом Бориса Яворського

29 серпня 2021 року

В рамках пленерів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відбувся майстер-клас з ткацтва під керівництвом Лілеї Квасниці

29 серпня 2021 року

В рамках пленерів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відбувся майстер-клас з живопису під керівництвом Лева Скопа

29 серпня 2021 року

В рамках пленерів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відбувся майстер-клас з вибійки під керівництвом Лесі Степанишин

29 серпня 2021 року

В рамках пленерів Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” відбувся майстер-клас з кераміки під керівництвом Софії Ярошевич та Ольги Михайлюк

12 серпня 2021 року

Понад 210 іменних дипломів учасників заочного етапу Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021” доступні для завантаження і друку.

21 липня 2021 року.

Підведено підсумки заочного етапу ювілейного XX Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт 2021”!

Уважно ознайомтесь з результатами і Вашими подальшими діями за посиланнями:
Переможці заочного етапу (автоматично проходять в фінал)
Учасники заочного етапу з високою кількістю балів (допущені до електронного голосування)
Учасники заочного етапу з низькою кількістю балів (запрошення на літні пленери)

Літні пленери обов’язкові для учасників з низькою кількістю балів для продовження участі у конкурсі і за бажанням для переможців і учасників з високою кількістю балів.
Для участі у літніх пленерах (серпень 2021 року) заповніть анкету до 05.08.2021р (включно) за посиланням:
Анкета для участі у літніх пленерах

Фінал XIX Міжнародного Конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Кир Андрея»

12 липня 2021 року.

01 червня 2021 р. у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відбулась особлива подія: відкриття виставки фіналістів Міжнародного Конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» слідами Кир Андрея та їх нагородження золотими медалями, Гран-Прі – золотим мольбертом з благородного металу та з діамантом, путівками на пленери в Арт резиденцію «Роза вітрів» для мистецького вишколу.

Неординарний і потужний міжнародний мистецький захід, який щороку успішно крокує на Львівщині, не маючи аналогів ні в Україні, ані у світі. З гордістю його називають дитячим «Оскаром».

Процес творчої діяльності фіналістів та їх нагородження доступний за посиланням:
Фінал конкурсу

25 червня 2021 року.

Понад 200 учасників з 12 країн світу зареєструвались до участі у ювілейному XX Міжнародному конкурсі дитячої творчості “Золотий мольберт 2021”!

Список зареєстрованих учасників доступний за посиланням:
Список учасників

Якщо Ви не знайшли себе в списку – вишліть Прізвище та ім’я учасника і копію квитанції про оплату благодійного внеску на email vittsymbal@gmail.com

Школа педагогічної майстерності

02 червня 2021 року.

На базі КЗ ЛОР Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочала діяльність Літня школа педагогічної майстерності.
Представники різних областей України візьмуть участь у мистецьких практиках креативних ідей педагогічних практик Нової української школи.

Свято дитячої творчості та нагородження переможців фіналу

01 червня 2021 року.

До Дня захисту дітей у залах сакрального мистецтва Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відкрилась експозиція виставки дитячих шедеврів – переможців фіналу XIX Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт».
Архиєпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Ігор Возьняк благословив присутніх та вручив Гран-Прі – «Золотий мольберт» переможцю фіналу Дарині Мельник зі Львова.

Фінал XIX Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» слідами Кир Андрея

30 травня 2021 року.

У залах сакрального мистецтва Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького пройшов фінал XIX Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт». 37 переможців очного етапу (дітей з 16 областей України) всенародного голосування підтверджували статус фіналіста.

27 квітня 2021 року.

На численні прохання реєстрація учасників Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт 2021» продовжена!
Оновлена програма конкурсу доступна за посилнням:
Програма конкурсу
Реєстраційна анкета доступна за посиланням:
Реєстраційна анкета
Реєстрація триватиме до 10 червня 2021 року (включно)

21 березня 2021 року.

Галерея творчих робіт суперфіналістів Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт 2019» вже доступна на Youtube!

15 лютого 2021 року.

Розпочалась реєстрація фіналістів Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт 2020»!
Програма фіналу та список учасників
Реєстрація триватиме до 30 березня 2021 року (включно) за посиланням :

Реєстраційна анкета

15 лютого 2021 року.

Розпочалась реєстрація учасників пленерів 2021 року (для учасників очного етапу Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт 2020», які не прибули на пленери у 2020 році і не пройшли у фінал конкурсу)
Програма пленерів та список учасників
Реєстрація триватиме до 20 квітня 2021 року (включно) за посиланням
Реєстраційна анкета

21 січня 2021 року.

Підсумки голосування Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт 2020» Учасники півфіналу Конкурсу «Золотий мольберт 2020» отримали 26500 голосів за творчі роботи!
Вітаємо фіналістів Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт 2021»!
Молодша група

Середня група
Старша група
Запрошення та умови участі будуть розіслані фіналістам на електронну пошту.

Дитяча галерея

Молитва за перемогу України

Книжковий магазин

knyga-vyshyvka-zhydachivchyny

“Вишивка Жидачівщини”

Ірина Вачкова

 

Відгуки

Світлана Максименко (м. Львів)

Насичена й змістовна програма релаксації та художнього вишколу юних художників – учасників очного етапу ХХ Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт»,

Світлана Петренко (смт. Срібне, Чернігівська обл.)

Шановна, пані Олю! Прийміть нашу щиру вдячність за те, що запросили мою дитину Петренко Владиславу взяти участь в майстер-класах та пленерах з відомими художниками та майстрами,

Наталія Пащенко (смт. Глеваха, Київська обл.)

21-25 серпня ми мали чудовий час у місті Лева, куди нашу доньку запросили на пленери та майстер-класи Літньої школи педагогічної майстерності

Музика Валерія (м. Хмельницький)

Я надзвичайно вдячна організаторам Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт” за змістовне проведення літньої школи педагогічної майстерності.

Черкес Сніжана (м. Свалява, Закарпатська обл.)

Щиро вдячні організаторам за цікаво та змістовно проведений у серпні цього року час, можливість доторкнутися до прекрасного, попрацювати разом з відомими майстрами.

Шкодіна Аріна (м.Харків)

Участь в очному етапі Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» – це наша справжня пригода літа 2021!

Батьки Іринки Борищак (с. Загвіздя, Івано-Франківська обл.)

Пані Ольго! Щиро дякую, я приємно вражена, що Ви знайшли ще одну роботу Іринки, яку вона виконувала на пленерах околиць Крехівського монастиря.

Катерина Шевцова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Мене звати Катерина Шевцова, я з міста Прилуки Чернігівської області, мені 7 років.
У серпні цього року я приймала участь в майстер-класах Міжнародного конкурсу “Золотий мольберт” у місті Львів.

Партнери

No logo found