Міжнародний Арт Форум «Золотий мольберт»

Запрошуємо Вас до участі у марафоні пересувних виставок «Формула миру в мистецтві дітей України та світу» щоб:

– розкрити у художніх образах враження від світу та Ваші мрії

– якомога більше країн зрозуміли жахіття війни та підтримали Україну у її боротьбі з російським тероризмом за європейський вибір і свободу. 

Реєстрація учасників продовжено з 01.10–05.12.2023 доступна за покликанням: https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2023

Просимо підтримати проект перейшовши за покликанням:

https://secure.wayforpay.com/button/b0ce5e95cc55d\

 

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ».

Естафета миру у Малайзії

 

01.03.2023 –  12.03.2023 в Генрі Плаза (штат Пенанг, Малайзія) відбулася виставка творчих робіт студентів Yeow Chye Art Studio, до якої долучилися українські діти, учасники проекту «Місто мрії». Цей проект  є складовою частиною Естафети миру Міжнародного форуму «Золотий мольберт», який вже відвідав 16 країн світу та продовжує подорожувати нашою планетою.

Чудова своєрідна архітектура екзотичної країни стала переважною темою експозиції. Цікаві техніки виконання, композиційна завершеність  та незвичайний колорит відрізняють роботи вихованців педагога Yeow Chye . Діти Харкова, Херсона, Львова та області «розповіли» про свої мрії та надії на майбутнє в нашому Всесвіті, про своє прагнення миру, свободи, перемоги добра!

 

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ».

Україна, м. Львів.

 

01.06.22 р., в історичному центрі міста Львова «На валах» пан Максим Козицький, Голова ЛОВА відкрив Естафету миру на тему: «Ангели миру дітей України». (8.00х1.40 метри).

Композиція створена дітьми, які прибули до Львова з усіх областей України. Ці діти – учасни фіналу Міжнародного конкурсу “Золотий мольберт” (далі Конкурс).

 

Нині – військовий час. Але ми не зупиняємо творче спілкування з дітьми України та світу і будемо разом з ними робити все для ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ.

 БФ “ЛЬВІСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”.

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ У ЛЬВОВІ ІМЕНІ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО.

Україна, м.Львів

 

19.08.22 р.  у НМЛ відкрилась виставка дітей війни в Україні на тему  «Молитва за Україну». Максим Козицький, голова ЛОВА, відкриваючи виставку відмітив: «… я  переконаний, що ці картини, які торкаються струн душі, зможуть достукатись до іноземців і звернуть увагу на наші потреби та проблеми. Я щиро дякую усім дітям, які долучилися своєю творчістю до Естафети миру. Кожен ваш малюнок – це своєрідна молитва, яка обов’язково буде почута».

 

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів.

 

У Церкві Св. Андрея” розмістились ангельські роботи фіналістів Конкурсу, які створили «Молитву за Перемогу України».

 

Діти, як і любов є найдорожче, що може бути у житті. Заради цього ми прагнемо миру в Україні та на всій Планеті.

БФ ” ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів

 

Естафета миру, в вигляді Дитячої галереї просто неба, відкрилась у липні 2022 року у дворику Бернардинського костелу у м. Львові. Це та ж експозиція, яка тривалий час виставлялась в історичному центрі міста Львова «На валах», що знаходиться навпроти Львівської обласної військової адміністрації. Цей монумений розпис «Ангели миру», завдовжки 78 метрів та заввишки 1.40 метри, створений фіналістами Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» – дітьми з усіх областей України, був перенесений нашими друзями з Національної Гвардії та став ще однією Дитячою галереєю просто неба у дворику Бернардинського костелу (ще одна галерея просто неба розміщена на площі св. Юра у Львові).

БФ ” ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів

 

У жовтні 2022 року  експозиція “Молитва за Перемогу України” відкрилась у соборі св. Юра у Львові.

«Ангели спустилися з неба…» – так висловився Архієпископ Львівський Митрополит Ігор Возняк, глянувши на дитячі шедеври що розмістились в інтер’єрі собору св. Юра у Львові та Благословив Естафету миру дітей України та світу.

Цих чудесних ангелів у серпні 2022 року створили діти (учасники фіналу Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Кир Андрея»), які прибули з окупованих і переселених районів України до Львова. У не простий, а військовий час, вони творили на живо композицію на тему: «Молитва за Перемогу України», заради миру та милості Божої.

 

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Київ

 

На фоні білосніжних стін Патріаршого Собору Воскресіння Христового у м. Києві, що знаходиться на лівому березі Дніпра,  відкрилась виставка малюнків на тему: “Молитва за ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ”. Високі стелі справляли неймовірне враження: намальовані ангели ніби спустилися з небес та несуть службу, охороняючи нас у ці страшні часи. В кожному творі відчувається частинка нашої души, яка вірить у перемогу України та Мир. Кожен ангел сповнений яскравих фарб любові, захисту, тепла та турботи. Всі ці емоції від споглядання виставки наповнили мене енергією та вірою у мирне майбутнє усіх діточок і синів України.  Данільченко Дарина

 

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, смт. Брюховичі.

 

Дитячі шедеври, створені в Арт резиденції на базі Львівської національної академії мистецтв, відкрились новою експозицією у церкві собору Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території монастиря св. Йосифа.

Монастир св. Йосифа багато років поспіль приймає дітей Міжнародного форуму «Золотий мольберт» і зараз, у час війни бере під захист наших друзів з окупованих районів України.

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ” 

Україна, м. Львів

 

НЕК «Художня школа» м. Херсонра приєднався своїм чудовим проектом «Я малюю МИР» до Естафети миру. Наші зусилля об’єднані у прагненні зберігати та популяризувати українську культуру і мистецтво, підтримувати дитячу творчість, нести світу мрії про мирне майбутнє.

21.04.22 р. виставка відкрилась в Komenskeho Centrum (м. Прештице, Чеська Республіка). Експозиція, представлена зображеннями 160 малюнків дітей з багатьох країн світу, які надійшли на адресу ХХ Міжнародного форуму “Золотий мольберт”.

 

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів

 

Пресувна виставка Естафети миру ХХ Міжнародного форуму «Золотий мольберт» – дітей України, відкрилась у травні 2022 року на центральних вулицях столиці Словаччини  у Братиславі. 

Нині вона мандрує по всіх містах Словаччини, демонструючи дитячі шедеври з колекції БФ «Львівська дитяча галерея» та її партнерів.

У творчих роботах дітей бажання миру та світло позитивних емоцій, які мріють про щасливе майбутнє та вірять у Перемогу України.

 

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів

 

У Болгарії в Художній галереї Русі Карабінерів у місті Нова Загора відкрилась виставка Естафети миру ХХ Міжнародного Форуму «Золотий мольберт». Окрасою експозиції стали дитячі шедеври з колекції Львівської дитячої галереї та її вірних партнерів: Навчально-естетичного комплексу «Художня школа», м. Херсон (директор Юлія Сліпіч), та дитячої студії «Бджілка» м. Львів (керівник Наталія Фляк).

Роботи дітей України випромінюють світло та любов до життя. Такі діти мають бути щасливі у своїй країні.

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів

 

В місті Осло, столиці Норвегії, в Музеї дитячої творчості,відкрилась виставка дитячих шедеврів з колекції БФ “Львівська дитяча галерея”та її партнерів.

 

 

Експозицію виставки відкривала та презентувала пані Анжела Голдин, генеральний директор музею.

 

Міжнародний музей дитячого мистецтва /

/Det Internasjonale Barnekunstmuseet/

Lille Frøens vei 4, N-0371 Осло, Норвегія

 

ЕСТАФЕТА МИРУ,

започаткована 15.04.22 р. у Україні, дісталася Мексиканських Об’єднаних Штатів.

 

27 квітня 2022 року в домі культури Agua Blanca міста Атізапан відкрилась Міжнародна виставка мистецького проєкту єднання України та світу “Я малюю МИР”. Виставку, на якій представлено біля 60 робіт дітей з різних країн, відкривали президент Атізапану Isaak Reyes Salazar та Владислав Бранашко – секретар з питань культури посольства України в Мексиці (за дорученням посла України Оксани Драмаретської). Експозиція виставки стала місцем єднання творчих і небайдужих людей, які  запропонували зробити експозицію пересувною, щоб якомога більше людей мали можливість її побачити.

 

БФ “ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ”

Україна, м.Львів

 

У Музеї в Мемуро, який знаходиться в районі Токачі, Хоккайдо представлені дитячі малюнки Естафети миру ХХ Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт». Це дитячі шедеври з колекції БФ «Львівська дитяча галерея», та її партнерів.

 

З моменту початку війни в Україні протягом 2022 року твори дітей Естафетою миру подорожують по світу. Це не просто малюнки, а прагнення та мрії Українських дітей про мирне небо над усією Землею.

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

У музеї мистецтв Kyodai Jagaimo 02 грудня 2022 року відрилась виставка дітей України та Японії.

Парламентарем Естафети миру від України виступив український художник Сергій Грічанок, Голова Журі Міжнародного Конкурсу «Золотий мольберт», делегований від БФ «Львівська дитяча галерея», який мав честь відкрити в Японії вже другу в цьому році виставку Естафети миру.

Також Сергій Грічанок поділився з японськими колегами своїм педагогічним досвідом.

Оргкомітет Міжнародного конкурсу дитячого мистецтва у Канагаві обрав Сергія Грічанка членом Журі конкурсу.

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

“Естафета миру” продовжує крокувати Світом.

В самому серці Єрусалима, в галереї “SKIZZA” 11 січня 2023 року відкрилася виставка робіт дітей України та Ізраїлю, яких об’єднує тема МИРУ У ВСЬОМУ СВІТІ.

Дякуємо Максу Епштейну та його студії WILD CHILDREN, Марині Шелест, директорові галереї “SKIZZA” за підтримку міжнародного Форуму “Естафета миру” та підтримку України в боротьбі зі злом, ненавистю, безглуздим терором рашизму.

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

У Туреччини, місті Стамбулі 21.05.2022 року,  в рамках ЕСТАФЕТИ МИРУ відкрилась виставка «Я малюю МИР», організована НЕК «Художня школа» міста Херсона та БФ «Львівська дитяча галерея».

Куратором виставки виступила Tetiana Musevitoglu, яка долучила турецьких дітей до участі у проекті.

На виставці в галереї Venus Goztepe було представлено 50 дитячих малюнків з України,  Китаю, Латвії, Мексики, Литви, Сербії, Тайваня, Польщі та Угорщини, які були надруковані в оригінальному форматі.

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

Dancewoods Hotels Resorts in Yilan на Тайвані 7 липня 2022 р. у відкрилась виставка Естафети миру, представлена у м.Їлан, яка містить 210 дитячих малюнків, сповнених дитячих мрій про мирне, безпечне майбутнє. Mr. Huang Shengyan, керівник Pink ART Studio, разом із дітьми, ретельно вивчав усі виставки ЕСТАФЕТИ МИРУ та надихав своїх вихованців на створення шедеврів, на підтримку визвольної боротьби Українського народу. До Естафети миру приєдналась виставка “Я малюю МИР”, куратором якої, від української сторони, стала Юлія Сліпіч, директорка Дитячої художньої школи м. Херсона.

 

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

Талановиті діти України – учасники Міжнародного форуму “Золотий мольберт” під час війни протистоять агресії расизму та засобами мистецтва виражають свій протест тероризму Естафетою миру. До цієї важливої ​​ініціативи приєднались діти доброї волі з більш ніж 20 країн, в тому числі й діти Угорщини та відкрили в місті Береттіунджфал в Угорщині, перед громадським будинком, виставку малюнків дітей України та зі всього світу. Це центральне місце в нашому місті на головній вулиці, багато перехожих щодня розглядають роботи дітей. За допомогою цієї експозиції ми впевнені, що широкий спектр аудиторії побачить виставку та матиме можливість скласти певне враження про проект «Естафети миру» та нинішню ситуацію війни, засобами цієї колоритної та привабливої ​​виставки дитячих шедеврів.

 

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

У Художньому музеї Цинциннаті у США, 17 листопада відкрилась експозиція виставки Естафети миру, представлена перед аудиторією місцевих учителів мистецтва. Художній музей щомісяця проводить зустріч для вчителів під назвою «Вечір для педагогів» і вчителі мистецтва були приємно вражене переглянутими роботами учасників та поділилися своїми враженнями.

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

На острові Тракай в рекреаціях замку – Музею історії Тракай у Литві, 17 листопада 2022 р. відкрилась експозиція виставки Естафети Миру талановитих українських дітей, учасників Міжнародного форуму Golden Molbert,  відкрита. Це художній проект, який став символом українських боїв, доброти, перемоги та світла.

Виставка представлена дитячими шедеврами з колекції БФ «Львівська дитяча галерея» та її партнерів.

Приємно, що коло партнерів Міжнародного форуму “Золотий Мольберт” розширюється та приймає Естафету миру Міжнародного форуму «Золотий мольберт» у всьому світі. Музей історії Тракай у Литві, організатор виставки у Литві  пишається дружбою та співпрацею з Україною, включається і поширює “Естафету миру» – Мирну естафету на усій Планеті!

БФ «ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ГАЛЕРЕЯ»

Україна, м. Львів

 

«Молитва за Україну» в композиціях творів українських дітей Естафетою миру прибула до Італії, та експонується у Генеральному домі УГКЦ у Римі.

Однією із цілей «Естафети миру» Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт», започаткованого БФ «Львівська дитяча галерея» – це спонукати дітей виражати через живопис прагнення миру, світла і надії і, таким чином, допомагати їм думати про майбутнє навіть серед жахіть війни.

Виставки Естафети миру в оригіналах і репродукціями творів учасників Естафети миру проходять у різних містах світу.

Зараз виставка експонується у  Соборі св.Софії у Римі, а 29 березня вона відкривається в одній із галерей Венеції.

knyga-vyshyvka-zhydachivchyny

“Вишивка Жидачівщини”

Ірина Вачкова

Відгуки

Світлана Максименко (м. Львів)

Насичена й змістовна програма релаксації та художнього вишколу юних художників – учасників очного етапу ХХ Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт»,

Світлана Петренко (смт. Срібне, Чернігівська обл.)

Шановна, пані Олю! Прийміть нашу щиру вдячність за те, що запросили мою дитину Петренко Владиславу взяти участь в майстер-класах та пленерах з відомими художниками та майстрами,

Наталія Пащенко (смт. Глеваха, Київська обл.)

21-25 серпня ми мали чудовий час у місті Лева, куди нашу доньку запросили на пленери та майстер-класи Літньої школи педагогічної майстерності

Музика Валерія (м. Хмельницький)

Я надзвичайно вдячна організаторам Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт” за змістовне проведення літньої школи педагогічної майстерності.

Черкес Сніжана (м. Свалява, Закарпатська обл.)

Щиро вдячні організаторам за цікаво та змістовно проведений у серпні цього року час, можливість доторкнутися до прекрасного, попрацювати разом з відомими майстрами.

Шкодіна Аріна (м.Харків)

Участь в очному етапі Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» – це наша справжня пригода літа 2021!

Батьки Іринки Борищак (с. Загвіздя, Івано-Франківська обл.)

Пані Ольго! Щиро дякую, я приємно вражена, що Ви знайшли ще одну роботу Іринки, яку вона виконувала на пленерах околиць Крехівського монастиря.

Катерина Шевцова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Мене звати Катерина Шевцова, я з міста Прилуки Чернігівської області, мені 7 років.
У серпні цього року я приймала участь в майстер-класах Міжнародного конкурсу “Золотий мольберт” у місті Львів.

Партнери