Виберіть Вашу область
Ви можете завантажити/роздрукувати Дипломи учасника міжнародного конкурсу “Золотий мольберт”. Якщо у написанні диплому в імені або прізвищі випадково виявиться граматична помилка, просимо надіслати інформацію на електронну пошту mihajluk@gmail.com для її виправлення.
м.Нікополь
КЗ Нікопольська міська школа мистецтв №1
м. Бахмут
НВК «ЗОШ I-III ст. № 11– багатопрофільний ліцей»
КЗК «Бахмутський міський народний Дім»
селище Розлив, Великоновосілківський р-н
ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Больбат Віолета, 14 р.
- Зятина Єгор, 7 р.
- Іотов Василь,13 р.
- Кондрашова Софія, 9 р.
- Чаркін Валерій, 7 р.
м. Волноваха
ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
ЗОШ I-III cтупенів №7
с. Діанівка, Волноваський р-н
ЗОШ І-ІІІ ступенів
с. Златоустівка, Волноваський р-н
ЗОШ І-ІІІ СТ.
с. Привільне, Волноваський р-н
ЗОШ І-ІІІ ст.
- Гусаров Андрій, 12 р.
- Кобець Вадим, 11 р.
- Лепська Анастасія, 13 р.
- Покотило Сергій, 13 р.
- Самокиш Каміла, 13 р.
с.Рибинське, Волноваський р-н
ЗОШ І-ІІІ ст.
- Гочаренко Катеріна, 13 р.
- Кульман Віктор, 12 р.
- Оніщенко Єгор, 11 р.
- Терентієва Вікторія, 11 р.
- Тертична Таміла, 11 р.
м. Гірник
ЗОШ І-ІІІ ст. №17
м. Дружківка
Гімназія «Інтелект»
- Бардиєва Ганна, 12 р.
- Биченко Анжеліка, 11 р.
- Бовкун Валентин, 13 р.
- Вакуленков Мирон, 10 р.
- Дуник Вадим, 11 р.
- Івлієва Варвара, 12 р.
- Калініченко Богдан, 10 р.
- Отрішко Тетяна, 10 р.
- Поляшов Павло, 10 р.
ЗОШ І – ІІІ ст. № 6
- Батіг Роман, 11 р.
- Зайцева Надія, 14 р.
- Клейманова Олександра, 14р.
- Сауніна Діана, 14 р.
- Хребет Катерина, 8 р.
- Черненко Юлія, 14 р.
м. Костянтинівка
Школа мистецтв
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6
НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ступенів»
СЗОШ І – ІІІ ст. № 13
с. Довга Балка, Костянтинівський р-н
с. Іллінівка, Костянтинівський р-н
Іллінівська спец школа I–III ступенів
с. Новодмитрівка, Костянтинівський р-н
Новодмитрівський НВК
- Костиря Вікторія, 10 р.
- Клочко Анастасія, 15 р.
- Кулік Аліна, 9 р.
- Пазюра Поліна, 10 р.
- Рибальченко Дар’я, 10 р.
- Русановська Єлизавета, 10 р.
- Шварцман Катерина, 11 р.
м. Краматорськ
ЗОШ № 25
- Гнелицька Катерина, 11 р.
- Єрьомін Ренат, 10 р.
- Кирилова Діана, 15 р.
- Ковзель Анастасія, 15 р.
- Шевела Софія, 12 р.
м. Красногорівка
ЗОШ І-ІІ ст. №3
- Безкурська Поліна, 11 р.
- Джуринська Марина, 13 р.
- Полівода Анастасія, 11 р.
- Полівода Надія, 10 р.
- Синидяк Анастасія, 14 р.
- Ткаченко Анастасія, 11 р.
- Федорова Поліна, 13 р.
ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
м. Курахове
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
- Гайдаш Софія, 11 р.
- Павленко Єлизавета, 15 р.
- Руденко Єлизавета, 13 р.
- Свиридюк Анастасія, 9 р.
- Цибенко Поліна, 14 р.
Гімназія «Престиж»
м. Лиман
ЗОШ I-III ст.№4
м. Маріуполь
МНВК “Колегіум-школа №28”
Музична школа №4
- Балджи Анна, 14 р.
- Ночник Аліна, 17 р.
- Іщенко Яна, 16 р.
- Клафас Віка, 15 р.
- Козлова Наталія, 15 р.
- Колеснікова Марія, 13 р.
- Терещенко Анастасія, 13 р.
- Гаджи Нікіта, 8 р.
- Гайтан Інна, 12 р.
- Головіна Марія, 15 р.
- Давидова Міла, 9 р.
- Івахненко Маша, 9 р.
- Куркчі Ірина, 8 р.
- Максименко Леон, 14 р.
- Панченко Дарья 14 р.
- Любічева Інна, 14 р.
- Бірюков Нікіта, 13 р.
- Богадіца Андрій, 13 р.
- Богадіца Віталій, 11 р.
- Богадіца Олексій, 17 р.
- Джанбас Данило, 15 р.
- Ільченко Данило, 9 р.
- Коломиєць Діана, 7 р.
- Кривенко Аліна, 15 р.
- Папакіца Ірина, 15 р.
- Семенюта Еліна, 14 р.
- Сергіенко Татьяна, 13 р.
- Скиба Анна, 13 р.
- Рибак Марія, 15 р.
- Рожнова Ксеня, 11 р.
- Хараман Дарина, 17 р.
ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 3
Школа №5
СШ з погл. вивченням новогрецької мови І-ІІІ ст. № 46
Марїнський РЦДЮТ Народна студія образ. мистецтва “Степ”
- Булава Аліна, 10 р.
- Дятлова Олена, 11 р.
- Железняк Каміла, 11 р.
- Кіхтевська Ксенія, 6 р.
- Кручінін Юрій, 10 р.
- Куліш Ксенія, 15 р.
- Козлова Вікторія, 10 р.
- Козлова Ольга, 8 р.
- Мотреску Вероніка, 10 р.
- Островерхова Яна, 6 р.
м. Мирноград
Мирноградський ліцей “Гармонія»
- Жирова Мілена, 12 р.
- Запішна Божана, 12 р.
- Касьянова Вікторія, 12 р.
- Кітель Олена, 11 р.
- Коваленко Анастасія, 12 р.
- Могильчак Анна, 12 р.
- Тимошина Єва, 14 р.
- Шипілова Юлія, 12 р.
м. Покровськ
Багатопрофільна гімназія
ЗОШ І-ІІ ступенів № 6
- Баскакова Дар’я, 14 р.
- Коваленко Ангеліна, 13 р.
- Маличенко Надія, 13 р.
- Мірошниченко Ірина, 7 р.
- Озерова Єлизавета, 13 р.
- Пиндик Мар’яна, 12 р.
- Рибальченко Аліна, 15 р.
- Розумна Світлана, 14 р.
- Солдатенко Яна, 14 р.
Красноармійський міський ліцей «Надія»
- Андрєєва Вікторія, 13 р.
- Клименко Аліна, 13 р.
- Клименко Анна, 15 р.
- Костенко Софія, 7 р.
- Манойленко Дмитро, 15 р.
- Савельєва Анна, 15 р.
- Трубчанін Кіра, 15 р.
- Холодова Ольга, 16 р.
- Якімцова Олександра, 15 р.
ЗОШ № 2
- Булгакова Анастасія, 14 р.
- Дікунова Катерина, 12 р.
- Дорошенко Лілія, 15 р.
- Острікова Дар’я, 15 р.
- Походун Марина, 11 р.
ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
- Бедряга Алевтина, 9 р.
- Бойко Андрій, 9 р.
- Бородіна Ольга , 9 р.
- Василенко Савелій, 9 р.
- Завгородня Варвара, 12 р.
- Зейниєв Відаді, 10 р.
- Кирилюк Анастасія, 10 р.
- Кухар Кирило, 9 р.
- Піхотін Микита, 10 р.
- Приходченко Дмитро, 9 р.
- Рогоза Поліна, 17 р.
- Рудський Родіон, 9 р.
- Сліпенко Софія, 9 р.
- Чорнобривець Тетяна, 9 р.
- Ширварі Дмитро, 9 р.
- Шовкопляс Катерина, 12 р.
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
м. Слов’янськ
ЗОШ № 20
ЗОШ I – III ст. № 15
ЗОШ І – ІІІ ступенів № 8
- Голубицький Іван, 9 р.
- Косінова Анастасія, 13 р.
- Михалевська Аліна, 11 р.
- Рибальченко Єгор, 10 р.
- Тесленко Данило, 9 р.
с. Новоселівка, Слов’янський р-н
Студія обр. м-ва «Фантазія» Слов’янський р-й ЦДЮТ
- Висицька Аліна, 10 р.
- Висицький Дмитро, 8 р.
- Дашивець Анастасія, 13 р.
- Дашивець Марія, 11 р.
- Комісаренко Алевтина, 9 р.
- Лесникова Ельвіра, 14 р.
- Мітькина Дар’я, 6 р.
- Новік Іван, 10 р.
- Половинка Анастасія, 13 р.
- Суббота Анастасія, 10 р.
- Суббота Наталія, 7 р.
- Таратинова Анастасія, 11 р.
- Хіміч Єлизавета, 9 р.
м. Святогірськ
ЗОШ І-ІІІ ст.
- Аверкіна Марія, 6 р.
- Архипова Арина, 14 р.
- Бадаєва Софія, 10 р.
- Бибко Кира, 6 р.
- Девотченкова Марія, 6 р.
- Дмитрієнко Роман, 13 р.
- Єфімова Катерина, 6 р.
- Ктітарева Софія, 6 р.
- Овчаренко Софія, 9 р.
- Перфільєва Таїсія, 7 р.
- Попова Анастасія, 10 р.
- Родіна Кристина, 9 р.
- Сабельникова Вікторія, 16 р.
- Стрельник Веніамін, 16 р.
- Яковенко Марія, 10 р.
м.Торецьк
ЗОШ-інтернат І–ІІІ ст.
- Безпалько Софія, 16 р.
- Божко Оксана, 10 р.
- Мартіна Аліна, 13 р.
- Оникійчук Дар’я, 10 р.
- Перерва Єлизавета, 13 р.
- Фардзінова Любов, 15 р.
НВК “Школа-гімназія“
- Александрова Анна, 14 р.
- Астахова Єлізавета, 10 р.
- Балан Єлізавета, 12 р.
- Булія Фелікс, 9 р.
- Буровцов Олег, 10 р.
- Гамаюн Ганна, 15 р.
- Іваненко Дарья, 10 р.
- Коробкова Ірина. 14 р.
- Крилова Діана, 15 р.
- Міроненко Катерина, 7 р.
- Пивоварова Олена 11 р.
- Рагузіна Ольга, 14 р.
- Старущенко Ганна, 14 р.
- Субічева Софія, 10 р.
- Ярмак Владислава, 10 р.
ЗОШ І – ІІІ ст. № 9
смт. Новгородське м. Торецьк
ЗОШ І-ІІІ ступенів №16
м. Бопехів
Моршинська школа мистецтв
смт. Верховина
ЗОШ I-III ст.
с. Збора
Верхнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
м. Івано-Франківськ
Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва
- Гаріджук Олексій, 10 р.
- Данилів Вероніка, 10 р.
- Замрій Вячеслав, 9 р.
- Зінченко Олександра, 9 р.
- Коливанова Валерія, 10 р.
- Магас Марта, 11р.
- Ольшанова Юлія, 12 р.
- Пасічна Ангеліна, 8 р.
- Семанишин Богдан, 16 р.
- Щербата Анна, 10 р.
м. Калуш
ЦНТТУМ
- Андріїв Тетяна, 16 р.
- Бойко Діана, 16 р.
- Мазур Катерина, 16 р.
- Ляхович Софія, 14 р.
- Сплавінська Жанна, 12 р.
- Ходзінська Анна, 12 р.
- Юрас Марія, 9 р.
с. Мединя
Мединський НВК (Мединська ЗОШ І – ІІІ ст.)
- Ганущак Аліна, 15 р.
- Мисів Костянтин, 14 р.
- Морочило Соломія, 11 р.
- Онофришин Лілія, 10 р.
- Онофришин Анна, 11 р.
- Пікуляк Олена, 11 р.
с. Ростоки
м. Снятин
с. Тюдів
ЗОШ І-ІІІ ст.
м. Киів
Київська дитяча художня школа №7
- Донська Олександра, 12 р.
- Кондратенко Єлизавет, 11 р.
- Мальцева Анастасія, 12 р.
- Микитенко Маргарита, 7 р.
- Муравйова Ксенія, 8 р.
- Нічіпоренко Катерина, 12 р.
- Пилипенко Іванна, 10 р.
- Сопілка Максим, 10 р.
- Титаренко Ольга, 12 р.
- Швець Софія, 11 р.
- Шевченко Влада, 7 р.
- Шевченко Сандра, 7 р.
Народний художній колектив студії образ. мистецтва “Юний художник” Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва
- Азімцева, _ р.
- Дудкіна Ксенія, 14 р.
- Єжела Анастасія, 16 р.
- Калафат Олена, 13 р.
- Мохник Аксинья, 10 р.
- Мохник Килина, 10 р.
- Печененко Іван, 11 р.
- Ткаченко Олександра, 14 р.
- Чулкова Ольга, 13 р.
- Цибулько Поліна, 12 р.
- Яцкін Демид, 12 р.
Дитяча школа мистецтв №5
- Арєп’єва Злата, 12 р.
- Басс Міла, 11 р.
- Бєлашева Євгенія, 12 р.
- Блаженко Марія, 12 р.
- Єрчик Вікторія, 14 р.
- Заєць Юлія, 11 р.
- Іващенко Дар’я, 11 р.
- Мась Михайло, 13 р.
- Мєльник Вікторія, 12 р.
- Михайлець Софія, 11р.
- Мудренко Каріна, 14 р.
- Оніщук Софія, 10 р.
- Онищенко Марія, 11 р.
- Паламарчук Софія, 10 р.
- Пащенко Лілія, 12 р.
- Сакун Ада, 12 р.
- Сметанська Іванна, 14 р.
- Фєщенко Аліса, 11 р.
- Шувалова Діана, 12 р.
- Ялова Марія, 13 р.
м. Лисичанськ
ЗОШ №4
ЗОШ I – III СТ. № 25
ЗОШ І-ІІ ст. № 29
м. Мілове
ЗОШ І-ІІІ ступенів
с. Можняківка Новопсковський р-н
ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Лукашов Владислав, 8 р.
- Тарасенко Валерія, 7 р.
- Тодорова Інна, 7 р.
- Шавкун Діана, 10 р.
- Шейко Дмитро, 13 р.
с. Муратове
НВК Муратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Запорожська Мирослава, 8 р.
- Толстопятенко Лілія, 7 р.
- Черновілова Вікторія, 10 р.
- Шарунова Анастасія, 10 р.
м. Рубіжне
ЗОШ № 7
ЗОШ № 8
- Завгородня Валерія, 12 р.
- Колибіна Інна, 15 р.
- Колосова Вікторія, 14 р.
- Кондаурова Ангеліна, 9 р.
- Ратмирова Вероніка, 13 р.
- Рубчевська Ольга, 11 р.
- Скребцова Вероніка, 11р.
- Тоцька Аеліта, 11 р.
- Чуйко Валерія, 13 р.
КУ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв»
КНВК “Школа-дитячий садок”
смт. Станиця Луганська
ЗОШ № 1 І – ІІІ ст
- Баранчикова Софія, 11 р.
- Карташова Надія, 15 р.
- Крюкова Катерина, 15 р.
- Пасічник Вікторія, 15 р.
- Рощупкіна Світлана, 14 р.
- Сичова Анастасія, 15 р.
м. Старобільськ
- Борсенко Алевтина, 9 р.
- Дмитренко Даниїл, 8 р.
- Загарчук Євгенія, 9 р.
- Кузьменко Анна, 13 р.
- Мас-Рогозянова _, 6 р.
- Полякова Дарина, 9 р.
- Ткачук Вікторія, 8 р.
- Шокотова Олеся, 13 р.
- Яковлева Єлизавета, 9 р.
м. Щастя
ОЗОШ санаторна школа-інтернат
м. Борислав
Бориславська державна гімназія
м. Буськ
Буський Будинок ДТЮТ
с. Великі Грибовичі, Жовківський район
ЗОШ І-ІІІ ст.
м. Винники
БДЮТ
- Барабаш Катерина, 10 р.
- Пухальська Анастасія, 13 р.
- Савицька Катерина, 6 р.
- Сплавінська Таїсія, 10 р.
с. Воютичі, Самбірський р-н.
м. Дрогобич
Дрогобицька гімназія імені Б.Лепкого
с. Жуличі, Золочівський район
м. Кам’янка-Бузьк
Кам’янка-Бузький районний ЦТДЮ, арт-студія “Колорит”
м. Львів
- Акгюн Тімур, _ р.
- Анішкевич Олеся, _ р.
- Блищак Вероніка, _ р.
- Галань Діана, 7 р.
- Дикий Богдан, 10 р.
- Клецко Дарина, _ р.
- Павлюх Анастасія, 11 р.
- Юськів Софія, 7 р.
- Клебан Катерина, 12 р.
Школа-гімназія Шептицьких
ОЦ «Політехнік-Еколенд»
- Бабікова Єлизавета, 9 р.
- Білинська Анна, 10 р.
- Дорош Віталій, 10 р.
- Коваль Маркіян, 9 р.
- Пилат Юрій, 9 р.
- Чепіль Дмитро, 10 р.
Творча студія Софії Огородник
Студія Наталії Фляк
- Бєляєва Аліна, 7 р.
- Бегень Ніколетта, 8 р.
- Берновська Юля, 9 р.
- Білоніжка Софія, 6 р.
- Вігуро Владислав, 9 р.
- Вовкогон Ганна, 9 р.
- Волівендер Анничка, 13 р.
- Волівендер Назарій, 7 р.
- Воськало Данило, 8р.
- Гаврик Соломія, 8 р.
- Гелитович Софія, 6 р.
- Гембарська Софія, 10 р.
- Голоднік Володимир, 11 р.
- Голоднік Леонід, 9 р.
- Голько Софія, 9 р.
- Горбей Дарина, 11 р.
- Горбей Олександр, 12 р.
- Грищишин Софія, 12 р.
- Гуліна Анна, 9 р.
- Гурська Софія, 7 р.
- Держицький Назарій, 7 р.
- Дзеньдзюра Катруся, 6 р.
- Дзявроник Дарій, 7 р.
- Добрянська Дарія, 6 р.
- Доротяк Анастасія, 8 р.
- Зеляновський Даниїл, 8 р.
- Іваницька Олена, 7 р.
- Канюка Сніжана, 11 р.
- Кармазин Олена, 11 р.
- Качмар Юрій, 5 р.
- Клюфас Северин, 12 р.
- Ковалик Данило, 9 р.
- Ковалик Софія, 7 р.
- Козак Ярина, 12 р.
- Корецька Наталя, 6 р.
- Князєва Дарія, _ р.
- Кунець Анна-Марія, 9 р.
- Лисаков Нікіта, 7 р.
- Лойко Віталія, 11 р.
- Манько Вероніка, 9 р.
- Мартинів Єлизавета, 5р.
- Мартинів Лілія, 8 р.
- Медведєва Анна, 7 р.
- Мелинь Дмитро, 9 р.
- Мельник Анна, 7 р.
- Мельник Дарина, 7 р.
- Мельник Софія, 7 р.
- Мокіна Вікторія, 10 р.
- Николишин Софія, 9 р.
- Ничай Богдан, 9 р.
- Оберишин Софія, 9 р.
- Обушок Софія, 7 р.
- Олещук Соломія, 10 р.
- Паска Оля, 11 р.
- Петришин Анна, 12 р.
- Петришин Любов, 11 р.
- Підгайна Оксана, 11 р.
- Плугатор Володя, 9 р.
- Принада Дмитро, 10 р.
- Принада Марія, 7 р.
- Сабара Катруся, 7 р.
- Салій Святослав, 8 р.
- Сеньків Михайло, 8 р.
- Сенько Віталій, 7 р.
- Серебрянська Злата, 7 р.
- Синявська Анна, 9 р.
- Смаль Вадим, 7 р.
- Смаль Вікторія, 12 р.
- Собко Христина, 13 р.
- Сосновська Каміла, 12 р.
- Стасишин Ірина, 7 р.
- Телішевська Ярина, 15 р.
- Туркевич Анастасія, 9 р.
- Туркевич Олександр,10 р.
- Урбан Катерина, 8 р.
- Федорець Олексій, 8 р.
- Федунь Євген, 10 р.
- Ферендович Ярина, 9 р.
- Фозикош Софія, 11 р.
- Хім’як Вікторія, 10 р.
- Чебаєва Катерина, 6 р.
- Чебаєва Марія, 10 р.
- Черкас Христина, 9 р.
- Чижик Богдана, 6 р.
- Чучман Дарія, 6 р.
- Цвігун Домініка, 10 р.
- Цинюк Святослав, 8 р.
- Цитуля Яна, 12 р.
- Шаршаткін Софія, 7 р.
- Шаршаткін Ярина, 14 р.
- Шептицька Марта, 11 р.
- Шептицька Юліана, 8 р.
- Шмідт Тереза, 8 р.
- Щедрик Ростислав, 9 р.
Львівська дитяча школа народних мистецтв
- Бурбела Каріна, 11 р.
- Галевич Мар’яна, 9 р.
- Грабар Юлія, 12 р.
- Івануса Діана, 11 р.
- Панчишин Соломія, 12 р.
- Парубій Оля, 11 р.
- Пенцко Лев, 8 р.
- Підгайна Руслана, 11 р.
- Пилипчук Вікторія, 10 р.
- Процак Мар’яна, 7 р.
- Романчук Анастасія, 8 р.
- Слука Марта, 10 р.
- Шабельник Настя, 13 р.
- Штаюра Анна, 14 р.
- Вербенко Олена, 12 р.
- Кичма Лілія, 12 р.
ЗОШ №53
ССЗШ №66
- Білецький Андрій, 10 р.
- Довгошия Анастасія, 12 р.
- Лучинський Арсен, 12 р.
- Орищак Надія, 12 р.
- Сивохіп Анна, 10 р.
- Слук Анастасія, 11 р.
- Ясниська Анастасія, 13 р.
СЗОШ І ст. №53
м. Миколаїв
Дитяча школа мистецтв
с. Михайлевичі, Дрогобицький р-н.
смт. Підбуж, Дрогобицький р-н.
КзЛОР Підбузька спеціалізована школа-інтернат “Мала академія мистецтв”
- Андруневчин Ольга, 12 р.
- Дригинич Василь, 15 р.
- Жовнір Іван, 14 р.
- Кекош Віра, 12 р.
- Керик Оленка, 13 р.
- Кміть Юлія, 13 р.
- Кулинич Андріана, 13 р.
- Лис Марія, 12 р.
- Степаник Сергій, 13 р.
- Терешкевич Василь, 14 р.
- Хомич Андрій , 13 р.
- Хомич Микола, 14 р.
- Чабан Марія, 12 р.
с. Поздимир, Радехівський р-н
Поздимирський НВК
м. Пустомити
Пустомитівська школа мистецтв
м. Самбір
КЗЛОР “Самбірська школа декоративно-ужиткового мистецтва”
- Городиська Марія, 14 р.
- Грабовецька Олена, 11 р.
- Грицай, Уляна 14 р.
- Деркач Антоніна, 14 р.
- Добровольська Вікторія, 16 р.
- Лесько Вікторія, 13 р.
- Лось Aнастасія, 12 р.
- Лучко Катерина, 13 р.
- Мартинюк Софія, 13 р.
- Меліхова Дарія, 12 р.
- Мисько Христина, 12 р.
- Павелчак Анастасія, 12 р.
- Чорненька Галина, 11 р.
- Юськів Софія, 12 р.
Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти м. Самбора»
м. Червоноград
Будинок дитячої та юнацької творчості
смт. Березанка
Березанський районий будинок творчості школярів
- Блюм Наталя, 10 р.
- Гадюков Давід, 6 р.
- Гричан Валерія, 13 р.
- Кіф’як Феофанія, 7 р.
- Ковалишина Софія, 9 р.
- Кушніренко Дарина, 8 р.
- Рапій Валентина, 10 р.
- Сагайдачна Софія, 6 р.
- Серкез Діана, 8 р.
- Рапій Єлізавета, 13 р.
- Ходан Анастасія, 10 р.
м. Миколаїв
Дитяча школа мистецтв №3
- Андрєєва Каріна, 8 р.
- Атаманюк Ярослава, 12 р.
- Борейчук Таїсія, 12 р.
- Возіян Дар’я, 6 р.
- Вуйко Майя, 7 р.
- Голополосов Дмитро, 5 р.
- Жук Анна, 9 р.
- Залевський Ростислав, 3 р.
- Кірвас Ніколь, 6 р.
- Красняк Лариса, 9 р.
- Куліковська Марія, 11 р.
- Ляшенко Андрій, 5 р.
- Посашкова Поліна, 10 р
- Потапкіна Олександра, 8 р.
- Савельєва Марія, 4 р.
- Середа Аліна, 8 р.
- Середа Наталя, 10 р.
- Ткаченко Марія, 5 р.
- Трофіменко Антоніна, 3 р.
- Хроніна Софія, 8 р.
- Шепталова Дарія, 4 р.
- Шульженко Софія, 4 р.
- Боярчук Вікторія, 14 р.
- Вороніна Софія, 4 р.
- Дідняк Уляна, 6 р.
- Зайчук Дарья, 10 р.
- Лісова Настя, 12 р.
- Мельничук Ірина, 14 р.
- Сусметова Таміла, 5 р.
- Трошина Вероніка, 12 р.
м. Бережани
Бережанська дитяча художня школа
Центр дитячої та юнацької творчості
- Довгань Софія, 14 р.
- Кізима Софія, 14 р.
- Копча Мирослава, 17 р.
- Панашій Надія, 10 р.
- Піцань Ірина, 12 р.
- Якимець Тетяна, 17 р.
- Яніна Ярема, 9 р.
смт Великі Бірки, Тернопільський р-н
НВК “Великобірківська ЗОШ І-ІІІст.- гімназія ім. Степана Балея”
с. Великий Кунинець, Збаразький р-н.
ЗОШ I-II ст.
- Вальчук Мар’яна, 11 р.
- Гонтарук Анастасія, 10 р.
- Горошко Максим, 8 р.
- Заблоцька Анастасія, 8 р.
- Ковцун Наталія, 9 р.
- Павлюк Олексій, 9 р.
смт. Козова
ЗОШ 1-3 ст. №2
c. Курники, Тернопільський р-н.
НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст”
м. Тернопіль
Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука
- Бубенчик Дмитро,13 р.
- Катерина Вербіцька, 10 р.
- Ліщук Юлія, 12 р.
- Нечай Соломія, 10 р.
- Шачко Павло, 14 р.
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №19
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка
с. Чабарівка, Гусятинський р-н
Чабарівський ДС «Сонечко”
Школа народний ремесел
смт. Васищеве
Студія «Відродження»
село Веселе, Харківський район
с. Катеринівка
смт. Коротич, Харківський район
смт. Краснопавлівка, Лозівський район
Краснопавлівський НВК
Краснопавлівський багатопрофільний ліцей
смт. Нова Водолага
Нововодолазький будинок дитячої та юнацької творчості
- Борисенко Юлія, 17 р.
- Бутер Анна, 14 р.
- Єрмакова Анна, 13 р.
- Загребельна Галина, 14 р.
- Кравцова Аліна, 12 р.
- Крічфаловший Олександр, 12 р.
- Кругла Олександра, 14 р.
- Попазова Софія, 15 р.
- Цимбал Марина, 14 р.
Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад “Дитяча школа мистецтв”
- Власюк Ростислав, 8 р.
- Волотка Юлія, 11 р.
- Захаренко Олександр, 13 р.
- Ключкін Кирило, 11 р.,
- Кравцов Максим 9 р.
- Лиманська Вероніка, 12 р.
- Онищенко Анастасія, 14 р.
- Синіло Дар’я, 10 р.
- Смолєва Марія, 9 р.
- Степаненко Софія, 12 р.
- Федоренко Ярослав, 12 р.
- Шейко Анна, 17 р.
смт. Панютине
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
- Ахмедова Анна, 12 р.
- Ахмедов Антон, 11 р.
- Бутенко Олена, 11 р.
- Добродум Анастасія, 11 р.
- Івахненко Юлія, 12 р.
- Романенко Марія, 11 р.
- Тернова Анастасія, 11 р.
м. Первомайський
Первомайський ЮДТЮ Т
смт. Песочин
с. Підлиман, Борівський р-н.
м. Харків
Комунальний заклад “Станція юних техніків № 1”
Харківська дитяча художня школа №2 ім. П. А. Левченко
ЗОШ І – ІІІ ст. № 92
- Говоруха Маргарита, 7 р.
- Гунько Вероніка, 11 р.
- Гунько Вікторія, 13 р.
- Гунько Віолета, 14 р.
- Єфремов Дмитро, 9 р.
- Єфремова Марія, 7 р.
- Кармазіна Марія, 10 р.
- Колеснік Єлизавета, 13 р.
- Оспіщева Кристина, 12 р.
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 145
- Арсенюк Інна, _р.
- Гнатенко Євгеній, _р.
- Головченко Микита, _р.
- Єна Аліна, _р.
- Зуєва Анна, _р.
- Ібрагімова Вероніка, _р.
- Кохан Юрій, _р.
- Кулабухова Яна, _р.
- Курбатова Анастасія, _р.
- Нвако Вікторія, _р.
- Неонета Дар’я, _р.
- Ніколайчук Євген, _р.
- Решетило Іван, _р.
- Рузметов Михайло, _р.
- Семешин Дмиро, _р.
- Сметана Анастасія, _р.
- Травченко Сергій, _р.
- Фокіна Мар`яна, _р.
- Цвірко Максим, _р.
- Шевченко Анастасія, _р.
- Шклярук Анастасія, _р.
- Щербак Еліна, _р.
ЗОШ школа І-ІІІ ст. №120
м. Чугуїв
Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна
м. Берислав
ЗОШ І–ІІ ст.
м. Генічеськ
ЗОШ №1
с. Мала Кардашинка, Голопристанський р-н.
ЗОШ І-ІІ ст.
с. Нова Збур’ївка, Голопристанський р-н.
Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв
с. Новокаїри, Бериславський р-н.
ЗОШ І-ІІІ ст.
м. Скадовськ
Студія «Юний художник» Скадовської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
м. Херсон
ЗОШ І-ІІІ ст.
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв
Херсонський НВК №33
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови
- Борзакова Поліна, 14 р.
- Колпак Поліна, 11 р.
- Литовченко Анастасія, 13 р.
- Савка Дар’я, 14 р.
- Ситник Ярослав, 11р.
- Соколова Ангеліна, 10 р.
- Сумбаєва Софія, 14 р.
- Татаровський Дмитро, 9 р.
- Тимченко Ірина, 14 р.
Херсонський НВК “ДНЗ – СШ № 56”
- Бєляєва Дар’я, 14 р.
- Ведяпіна Ірина, 12 р.
- Ісраелі Христина, 13 р.
- Ковальова Каріна, 10 р.
- Лорич Влада, 12 р.
- Морозов Дмитро, 12 р.
- Рожновська Діана, 11 р.
- Скицько Артем, 12 р.
- Трегуб Анастасія, 13 р.
- Цюцюпа Крістіна, 14 р.
смт. Чаплинка, Херсонська обл.
НВК «Чаплинська школа-гімназія»
м. Волочиськ
Волочиська ДШМ творча майстерня “Первоцвіт”
с. Гелетенці, Хмельницький р-н.
смт. Гриців, Шепетівський район
ЗОШ І-ІІІ ст.
м. Деражня
ЗОШ №3
м. Дунаївці
ДНЗ №5 “Усмішка”
Дунаєвецький ДНЗ «Дзвіночок»
- Алієва Анна, 5 р.
- Воронецька Анастасія, 3 р.
- Гавщук Дарина, 4 р.
- Гапенюк Олександр, 4 р.
- Грановська Вероніка, 4 р.
- Григорчук Ілля, 3 р.
- Домінік Софія, 5 р..
- Затхій Вероніка, 3 р.
- Корженівський Дмитро, 4 р.
- Лігоцький Марк, 4 р.
- Марценюк Роман, 3 р.
- Мельник Мар’яна, 4 р.
- Навроцька Ангеліна, 5 р.
- Полуйчак Дарина, 3 р.
- Процишена Анна, 6 р.
- П’янковський Дмитро, 6 р.
- Федорова Дарина, 5 р.
- Цибульська Альона, 3 р.
Комунальна установа Центр розвитку дитини «Пролісок»
м. Кам’янець-Подільський
Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
- Білий Любомир, 13 р.
- Гира Марія, 16 р.
- Кучеренко Анастасія, 12 р.
- Слободянюк Анна, 13 р.
- Шаткевич Христина, 11 р.
ДНЗ №15
ЗОШ І-ІІІ ступенів №5
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10
Кам’янець-Подільський НВК №14
м. Красилів
Красилівський районний Будинок творчості дітей та юнацтва
смт. Летичів
Летичівський НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»
- Віхтюк Вадим, 8 р.
- Коржик Данііл, 8 р.
- Лівіцька Сніжана, 8 р.
- Ноль Богдан, 8 р.
- Федчишин Олександр, 8 р.
с. Малий Скнит, Славутський р-н.
Ганнопільська філія Берездівської ДШМ
с. Немичинці, Хмельницький р-н.
с. Поляни, Волочиський р-н.
ЗОШ І –ІІІ ступенів
- Відлацька Вероніка, _р.
- Відлацька Вікторія, 12 р.
- Ковальчук Анастасія, 13 р.
- Петуча Діана, 10 р.
- Петуча Наталія, 12 р.
- Ямкова Вікторія, 11 р.
c. Стригани, Славутський р-н.
м. Хмельницький
- Aтаманчук Данило, 9 р.
- Бевза Софія, 13 р.
- Дябел Вікторія, _р.
- Колеснікова Олена, 12 р.
- Романчук Анастасія, 10 р.
- Сніцар Дарина, 5 р.
- Ященкова Діана, 13 р.
Хмельницька дитяча школа мистецтв “Райдуга”
- Багрій Сергій, 9 р.
- Веремчук Діана, 14 р.
- Вовк Іван, 11 р.
- Герета Вікторія, 14 р.
- Горбанчук Марта, 9 р.
- Горбатюк Анна, 9 р.
- Горбатюк Тетяна, 7 р.
- Єфименко Вадим, 12 р.
- Кізима Мар’яна, 12 р.
- Коваленко Яна, 12 р.
- Коржинська Мирослава, 8 р.
- Крамар Анна, 10 р.
- Куцепалова Каріна, 12 р.
- Лудан Максим, 13 р.
- Мардзялко Анна, 15 р.
- Обертинська Катерина, 8 р.
- Олійник Роман, 11 р.
- Попелюшко Олександр, 12 р.
- Сис Вікторія, 10 р.
- Снігур Вероніка, 11 р.
- Сніцар Каріна, 9 р.
- Ставінога Марія, 8 р.
- Толмачова Анастасія, 12 р.
- Хохлова Вероніка, 12 р.
- Чепель Дар’я, 12 р.
Хмельницьке НВО 28
СЗОШ І-ІІІ ступенів №29
с. Дубіївка, Черкаський район
с. Старий Каврай, Чорнобаївський район
м. Черкаси
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30
ЗОШ I―III ступенів № 32
КЗ «Черкаська СЗОШ шк-інтернат І-ІІІ ст. ЧОР»
с. Іспас, Вижницький р-н.
Іспаський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів)
смт. Кельменці
Кельменецька художня школа
- Андрущак Аліна, 10 р.
- Беженар Анна, 14 р.
- Бешлей Іуліанія, 13 р.
- Ворожбитюк Анастасія, 12 р.
- Гремаковська Ангеліна, 11 р.
- Колодка Олександра, 14 р.
- Маруха Єлизавета, 14 р.
- Руда Ірина, 9 р.
- Семанюк Евеліна, 13 р.
- Цуркан Вікторія, 12 р.
с. Мілієве, Вижницький р-н
ЗОШ І-ІІІ ст.
м. Сокиряни
Сокирянська художня школа
- Боярчук Олена, 12 р.
- Боярчук Нікіта, 14р.
- Дунітраж Вікторія, _р.
- Кувіла Єлізавета, 13 р.
- Маленька Андріяна, 10 р.
- Мартинюк Олександра, 11 р.
- Савчук Андрій, 13 р.
- Тягій Анастасія, 11 р.
м. Сторожинець
ЗОШ І-ІІ ступенів №3
- Вегерчук Крістоф, 11 р.
- Граб Іванна, 12 р.
- Джал Іван, 14 р.
- Доскалюк Світлана, 12 р.
- Петровчан Александра, 11 р.
- Сумарюк Марія, 15 р.
м. Чернівці
Чернівецький міський клуб юних техніків «Кварц»
Чернівецька художня школа ім.М.Івасюка
Чернівецький міський палац дітей та юнацтва
Чернівецький Будинок творчості дітей та юнацтва
- Величко Ольга, 11 р.
- Крупенна Олеся, 13 р.
- Кучерівська Анастасія, 13 р.
- Степанюк Мирослава, 13 р.
- Чеботаренко Анна-Марія, _р.
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
м. Борзна
Бозрзнянський районий будинок дитячої та юнацької творчості
смт. Макошине, Менський р-н.
ЗОШ І-ІІІ ступенів
м. Ніжин
Ніжинський Будинок дітей та юнацтва
- Брик Євангеліна, 8 р.
- Гриценко Юлія, 11 р.
- Дитюк Юрій, 7 р.
- Довгаль Данило, 9 р.
- Дяченко Анастасія, 8 р.
- Єсипенко Ольга, 7 р.
- Зозуля Євгенія, 9 р.
- Зоценко Вероніка, 11 р.
- Калініна Крістіна, 12 р.
- Коваль Вікторія, 14 р.
- Коворотня Владислава, 10 р.
- Корнілова Єлизавета, 9 р.
- Костюченко Назар, 13 р.
- Кошова Анастасія, 16 р.
- Крупенко Данило, 9 р.
- Крупенко Денис, 9 р.
- Лесенко Святослав, 12 р.
- Лісовець Катерина, 10 р.
- Лисенко Дар’я, 8 р.
- Лясковська Поліна, 6 р.
- Манько Марія, 8 р.
- Маріна Ніка, 8 р.
- Маркович Ольга, 8 р.
- Матвійченко Ростислав, 10 р.
- Мусієнко Маргарита, 14 р.
- Охріменко Каріна, 12 р.
- Пономаренко Дарина, 9 р.
- Пономаренко Надія, 15 р.
- Прокопенко Анастасія, 10 р.
- Прокопенко Катерина, 6 р.
- Русаков Кіріл, 12 р.
- Семенець Владислава, 9 р.
- Скрипка Анастасія, 9 р.
- Славікова Валерія, 7 р.
- Тимко Анна, 12 р.
- Фінь Анна, 7 р.
- Хоменко Софія, 10 р.
- Хомич Маргарита, 9 р.
- Черненко Юлія, 14 р.
- Чугуєва Анастасія, 11 р.
- Шевченко Роман, 10 р.
- Щербина Владислава, 10 р.
- Шинкаренко Ангеліна, 8 р.
- Яременко Аліна, 10 р.
смт. Парафіївка, Ічнянський р-н
м. Прилуки
с. Старий Білоус, Чернігівський р-н
Дошкільний навчальний заклад №51 «Барвінок»
м. Чернігів
ПНКЗ Чернігівський колегіум
Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 60
ЗОШ I-III ступенів № 29
ПНКЗ Менська районна станція юних техніків, м. Мена Чернігівської обл.