The phenomenon of child genius  in the Art space of the Peace Formula

The phenomenon of child genius in the Art space of the Peace Formula

The International Art Forum “Golden Easel” launched on June 1, 2024 in Ukraine the traveling exhibition “The Phenomenon of Children’s Genius in the Art Space of the Formula of Peace”.
In July of this year the relay of exhibitions is hosted by the “SKIZZA” Gallery in Jerusalem, in August by the UCC in Frankfurt am Main, and in August and September by the Museum of Books and Printing of Ukraine in Kyiv. Then the marathon will travel through art galleries and museums of the world. We invite children, artists and partners to participate.
Registration of participation in exhibitions in Ukraine and abroad is not limited in time

Золотий мольберт

Золотий мольберт
Золотий мольберт

Арт Форум «Золотий мольберт»- мистецька платформа, заснована Ольгою Михайлюк, очільницею БОБФ «Львівська дитяча галерея» з метою творчого спілкування дітей, віком від 4 до 18 років на пленерах і майстерках міжнародного конкурсу «Золотий мольберт».
Форум – це міжнародний марафон мандрівних виставок «Феномен дитячого генія в Арт просторі Формули миру», за результатами яких кожен учасник отримує посвідчення «Посланець миру», а особливо активні – нагороджуються путівками в Арт резиденції «Золотого мольберта».
Форум – це Лабораторія педагогічної творчості видатних педагогів сучасності, представлена у часописах «Артклас», яка має на меті започаткувати педагогічну Артклас академію у цифровому вигляді.

Створений з метою відкриття дитячої галереї «Незламний Золотий мольберт» імені Миколи Мялковського

Микола Мялковський 06.12.2023 р. загинув під Бахмутом захищаючи нас та Україну. Протягом 2004–2012 рр. талановитий хлопчина, Микола Мялковський із м. Луцька, був активним учасником Міжнародного конкурсу дитячого мистецтва «Золотий мольберт» та залишив у нашому фонді свої маленькі шедеври, які стануть окрасою Національної Дитячої галереї, названої на Його честь.

Будемо мати за честь внести в історію нашої Арт Галереї імена всіх, хто придбав дитяче мистецтво та філантропів, які підтримали відкриття Національної дитячої галереї «Незламний Золотий мольберт» імені Миколи Мялковського.

Ми відродимо першу у Львові Дитячу галерею, відкриту 31 березня 2003 року на пл. Соборній, 17. У цій Дитячій галереї щорічно відкривались міжнародні форуми й конкурси дитячого мистецтва «Золотий мольберт», персональні та колективні виставки; проводились майстерки для дітей-сиріт, науково-практичні семінари, конференції. На жаль, у 2006 році приплічники віктора януковича ліквідували цю перлину мистецького простору для наших дітей, знищивши 8500 дитячих шедеврів, які були окрасою його інтер’єрів. Але нас це не зламало і Міжнародний Форум «Золотий мольберт» продовжував приймати на Львівщині сотні дітей з усього світу та України. Особливо багато дітей ставали учасниками «Золотого мольберта» зі Сходу України. Тут у Краєзнавчому музеї у м. Станиця Луганська 20.10.2020 року зазвучав знову феномен дитячого генія: ми знову відкрили Дитячу галерею «Золотий мольберт», але на Сході України. Нині вона, на жаль, анексована чудовищем путіним.

Часопис АРТклас

Часопис АРТклас
Часопис АРТклас
«Артклас» - науковий порадник для вчителів, учнів старших класів та батьків, спрямований на пізнання історії та культури українського народу у світовому контексті, на формування у дітей та молоді культури смаків, почуття патріотизму, духовних та художньо-естетичних цінностей.

Про нас

Про нас
Наша місія
Наша місія

Засобами мистецтва показати прагнення дітей до миру.

Наша мета
Наша мета

Продемонструвати унікальний феномен дитячого генія, щоб якомога більше людей у світі підтримували Україну у її боротьбі.

Наше завдання
Наше завдання

Створити мистецьку платформу для забезпечення участі й творчого спілкування дітей, які бажають стати — посланцями миру у світі.

Наш партнер

Наш партнер