Золотий мольберт

Золотий мольберт
Золотий мольберт

Арт Форум «Золотий мольберт»- мистецька платформа, заснована Ольгою Михайлюк, очільницею БОБФ «Львівська дитяча галерея» з метою творчого спілкування дітей, віком від 4 до 18 років на пленерах і майстерках міжнародного конкурсу «Золотий мольберт».
Форум – це міжнародний марафон мандрівних виставок «Феномен дитячого генія в Арт просторі Формули миру», за результатами яких кожен учасник отримує посвідчення «Посланець миру», а особливо активні – нагороджуються путівками в Арт резиденції «Золотого мольберта».
Форум – це Лабораторія педагогічної творчості видатних педагогів сучасності, представлена у часописах «Артклас», яка має на меті започаткувати педагогічну Артклас академію у цифровому вигляді.

The phenomenon of child genius  in the Art space of the Peace Formula

The phenomenon of child genius in the Art space of the Peace Formula

Часопис АРТклас

Часопис АРТклас
Часопис АРТклас
«Артклас» - науковий порадник для вчителів, учнів старших класів та батьків, спрямований на пізнання історії та культури українського народу у світовому контексті, на формування у дітей та молоді культури смаків, почуття патріотизму, духовних та художньо-естетичних цінностей.

Про нас

Про нас
Наша місія
Наша місія

Засобами мистецтва показати прагнення дітей до миру.

Наша мета
Наша мета

Продемонструвати унікальний феномен дитячого генія, щоб якомога більше людей у світі підтримували Україну у її боротьбі.

Наше завдання
Наше завдання

Створити мистецьку платформу для забезпечення участі й творчого спілкування дітей, які бажають стати — посланцями миру у світі.

Наш партнер

Наш партнер
Висловлюємо вдячність нашому вірному партнеру Арт Галереї «Yumikobo» в Японії за підтримку розробки нового сайту БОБФ «Львівська дитяча галерея»