МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗОЛОТИЙ МОЛЬБЕРТ СЛІДАМИ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ 2017»

Міжнародна науково-практична конференція
«Ідеї модернізації змісту освіти художньо-естетичних дисциплін»

12-14 грудня 2017 року

.
Міжнародна науково-практична конференція «Ідеї модернізації змісту освіти художньо-естетичних дисциплін»
.
12.12.2017
Центр Шептицького (м.Львів, вул. Козельницького, 4)
10.30 – 18.00  ПЛЕНАРНІ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ З МУЛЬТИПЛІКАЦІЇ
.
13.12.2017
ЛОДА (м.Львів, вул. Винниченка, 18, 2-й поверх)
09.30 – ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ДИТЯЧИХ ШЕДЕВРІВ
.
Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри
12.00 – МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА
.
НМЛ ім. Андрея Шептицького (м. Львів, пр. Свободи, 20)
14.00 – МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА
.
ЛМР (м. Львів, пл. Ринок, 1, 3-й поверх)
17.00 – ВІДРОДЖЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЛЕРЕЇ
.
14.12.2017
Палац Мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 15, 2-й поверх)
11.00 – ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ творчих робіт ПМАМ
.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «ЗОЛОТИЙ МОЛЬБЕРТ» ЩОДНЯ З КИР АНДРЕЄМ

25 липня – 02 серпня 2017 року

Учасники Міжнародного конкурсу дитячого пленеру “Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького” завершують планери на Львівщині та щодня перебувають у духовному й творчому спілкуванні з Кир Андреєм у смт. Брюховичах на базі монастиря Василіянського Чину Священномученика Йосафата.

МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ МИРУ – розпис учасників ЗОЛОТОГО МОЛЬБЕРТА

«Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького 2017» – фільм про талановитих дітей, які прибули на Львівщину, щоб стати учасниками «Мистецької хвилі миру дітей України», взяти участь у монументальному розписі-молитві, арткласах та пленерах і церемонії нагородження учасників фіналу міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

01 червня 2017 року

Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької.
Церемонія нагородження золотими медалями, Оскаром – Золотим мольбертом та путівками у Діснейленд США фіналістів Міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнка «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

27 травня 2017 року

Майже 1300 дітей, переважно зі Сходу країни, відвідають Львів та Карпати, де зможуть спробувати проявити свої творчі здібності. Для багатьох юних талантів це стане першою поїздкою західніше Дніпра.

Завдяки ідеї та старанням Львівської дитячої галереї мистецтв, допомозі відомих художників України та підтримці FRESHPR, з 1 червня до Львова приїжджають діти з усіх, переважно східних, регіонів країни, щоб повчитись образотворчого мистецтва у західних та іноземних художників. «Мистецька хвиля миру» – подія, що стане не лише найчисельнішою дитячою акцією України в 2017 року і має всі шанси бути мистецькою подією року, адже до її організації залучені сотні людей практично з усіх регіонів країни.

Програма події включатиме не лише творчі заходи, як то майстеркласи з малювання чи ліпки з глини, діти пройдуть урочистою ходою через Львів, відвідають місцеву оперу, попрактикуються в різних творчих дисциплінах, а також відвідають Карпати, де протягом двох тижнів зможуть переймати традиції та досвід у місцевих митців.

 

За матеріалами FRESHPR

27 травня 2017 року

Напередодні, а це дуже прикро було викрадено з огорожі поруч зі Святоюрським Муром 40 метрів банерного розпису, на якому діти творили композицію «Ангели хоронителі наші як у день так і вночі будьте Україні до помочі».

Нині, 27 травня 2017 року, монументальний розпис учасників Золотого мольберта завершено. Просимо громадськість шанувати працю наших дітей та оберігати її.

6 травня 2017 року

У День міста Львова та День Святого Юрія на площі Митрополита Андрея Шептицького понад 100 дітей провжили розписувати монументальну композицію “Мистецька хвиля Миру дітей України та світу”. Сьогодні зранку до Львова прибули ще 14 юних художників із Підбузької малої академії мистецтв разом зі своїми наставниками та директором Валерієм Вовком.Вони активно взялися за роботу над композицією розпису. 28 травня – до приїзду 1250 учасників з усіх областей України розпис планується завершити повністю.

5 травня 2017 року

На площі Святого Юра у Львові учасники Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» розпочали творчу діяльність над композицією «Мистецька хвиля Миру дітей України та світу».
Понад 100 учасників протягом дня натхненно й захоплено творили цю композицію. Серед учасників виділялись учні та керівники Дитячої школи народних мистецтв, Центру творчості Галичини, студії «Бджілка», студії Наталії Павлюк та ін. Навіть дощик не став перешкодою до здійснення творчих намірів та мети.

Учасники II туру Міжнародного конкурсу дитячого пленеру «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького 2017»

1 травня 2017 року

1250  дітей з усіх областей України стали учасниками Міжнародного конкурсу дитячого пленеру “Золотий мольберт” та запрошені до Львова для  урочистої церемонії нагородження та участі у пленерах, арткласах та естафеті Миру: 

Мистецька хвиля миру дітей України та світу


Також Ви можете завантажити/роздрукувати Диплом учасника міжнародного конкурсу “Золотий мольберт”

Відродження Львівської дитячої галереї на базі Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету

31 березня 2017 року

У капличці філософсько-богословського факультету УКУ отець Ігор відправив молебень за дар життя учасників Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» та за мир в Україні.

31 березня 2017 року

Під Покровом Митрополита Андрея Шептицького у приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ за ініціативи господаря закладу – о. Романа Завійського, декана факультету, зроблено спробу відродження Львівської дитячої галереї, заснованої Ольгою Михайлюк 31.03.2003 р. на пл. Соборній 17 а. У сучасній споруді філософсько-богословського факультету УКУ відкрились: виставка дитячих шедеврів учнів ДШНМ та персональна виставка Лілії Дорошенко з м. Покровська, Донецької обл.

Учасників виставок вітали: від імені Архієпископа Львівського Митрополита Ігоря (Возьняка) – о.Михайло, проректор Львівської Духовної Семінарії ім. Св. Духа, декан філософсько-богословського факультету УКУ о.Роман Завійський, Роман Яців, проректор ЛНАМ та ін. Творчі досягнення колективу талановитих художників і педагогів під керівництвом Галини Вихованської директора ДШНМ відзначила засновник Форуму Ольга Михайлюк, яка разом з Оленою Демчук, фундатором Фонду, Романом Яцівим, почесним членом Фонду, вручили учасникам виставки і, зокрема, Лілії Дорошенко, подарунки та путівки на літні пленери «Золотого мольберту слідами Митрополита Андрея Шептицького».

31 березня 2017 року

Творче спілкування – в колі друзів БО «БФ Львівська дитяча галерея» підтримали о. Роман Завійський, о.Михайло, Роман Яців, Михайло Яворський, Ростислав Сорока, Олена Демчук, Ольга Михайлюк, Наталя Криничанка, Юрій Вербовський, Галина Вихованська, Олег Вачков, Леся Мандрика, Любов Демцю, Ольга Пенцко, Євген Кузин, разом з колективом художньої самодіяльності з м. Винники та ін.

Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» в гостях на Фестивалі Лемківської писанки:

25 березня 2017 року

На фестивалі  Лемківської писанки, який проходив на базі Дитячої школи народних мистецтв, майстер-класи з писанкарства для дітей зі школи-інтернат міста Винники та реабілітаційного центру «Мрія» Ольга Михайлюк проводила разом з Галиною Якимів, вчителем Ожидівської ЗОШ I-III ст., Буського району. Вперше в житті діти писали обереги на писанці воском, наносячи їх електричним писальцем, яке до Великодня для цієї мети придбала БО «БФ Львівська дитяча галерея».

24 березня 2017 року

На Фестиваль Лемківської писанки, який відбувався на базі Богословсько-філософського факультету УКУ (м.Львів, вул.Хуторівка, 35 а) Ольга Михайлюк – Віце-Президент Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького, запросила в гості постійних учасників та переможців  Міжнародних конкурсів «Золотий мольберт»: родину Рижуків – пані Марію, багатодітну матір та її дітей: Олежика та Ромчика (переможців Фіналів Міжнародних конкурсів «Золотий мольберт» – нагороджених Гран-Прі, золотим мольбертом) , Петра, Богдану та Лілію та члена Фонду – художника Олега Вачкова

Партнери