МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ МИРУ – розпис учасників ЗОЛОТОГО МОЛЬБЕРТА

6 травня 2017 року
У День міста Львова та День Святого Юрія на площі Митрополита Андрея Шептицького понад 100 дітей продовжили розписувати монументальну композицію “Мистецька хвиля Миру дітей України та світу”. Сьогодні зранку до Львова прибули ще 14 юних художників із Підбузької малої академії мистецтв разом зі своїми наставниками та директором Валерієм Вовком.Вони активно взялися за роботу над композицією розпису. 28 травня – до приїзду 1250 учасників з усіх областей України розпис планується завершити повністю.

5 травня 2017 року

На площі Святого Юра у Львові учасники Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» розпочали творчу діяльність над  композицією «Мистецька хвиля Миру дітей України та світу».

Понад 100 учасників протягом дня натхненно й захоплено творили цю композицію. Серед  учасників виділялись учні та керівники Дитячої школи народних мистецтв, Центру творчості Галичини,  студії «Бджілка»,  студії Наталії Павлюк та ін. Навіть дощик не став перешкодою до здійснення творчих намірів та мети.

Учасники II туру Міжнародного конкурсу дитячого пленеру *Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького* 2017

1250  дітей з усіх областей України стали учасниками Міжнародного конкурсу дитячого пленеру “Золотий мольберт…” та запрошені до Львова для  урочистої церемонії нагородження та участі у пленерах, арткласах та естафеті Миру: 

 

Мистецька хвиля миру дітей України та світу

Відродження Львівської дитячої галереї на базі Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету

31 березня 2017 року

У капличці філософсько-богословського факультету УКУ отець Ігор відправив молебень за дар життя учасників Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» та за мир в Україні.

31 березня 2017 року

Під Покровом Митрополита Андрея Шептицького у приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ за ініціативи господаря закладу – о. Романа Завійського, декана факультету, зроблено спробу відродження Львівської дитячої галереї, заснованої Ольгою Михайлюк 31.03.2003 р. на пл. Соборній 17 а. У сучасній споруді філософсько-богословського факультету УКУ відкрились: виставка дитячих шедеврів учнів ДШНМ та персональна виставка Лілії Дорошенко з м. Покровська, Донецької обл.

Учасників виставок вітали: від імені Архієпископа Львівського Митрополита Ігоря (Возьняка) – о.Михайло, проректор Львівської Духовної Семінарії ім. Св. Духа, декан філософсько-богословського факультету УКУ о.Роман Завійський, Роман Яців, проректор ЛНАМ та ін. Творчі досягнення колективу талановитих художників і педагогів під керівництвом Галини Вихованської директора ДШНМ відзначила засновник Форуму Ольга Михайлюк, яка разом з Оленою Демчук, фундатором Фонду, Романом Яцівим, почесним членом Фонду, вручили учасникам виставки і, зокрема, Лілії Дорошенко, подарунки та путівки на літні пленери «Золотого мольберту слідами Митрополита Андрея Шептицького».

31 березня 2017 року

Творче спілкування – в колі друзів БО «БФ Львівська дитяча галерея» підтримали о. Роман Завійський, о.Михайло, Роман Яців, Михайло Яворський, Ростислав Сорока, Олена Демчук, Ольга Михайлюк, Наталя Криничанка, Юрій Вербовський, Галина Вихованська, Олег Вачков, Леся Мандрика, Любов Демцю, Ольга Пенцко, Євген Кузин, разом з колективом художньої самодіяльності з м. Винники та ін.

Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» в гостях на Фестивалі Лемківської писанки:

25 березня 2017 року

На фестивалі  Лемківської писанки, який проходив на базі Дитячої школи народних мистецтв, майстер-класи з писанкарства для дітей зі школи-інтернат міста Винники та реабілітаційного центру «Мрія» Ольга Михайлюк проводила разом з Галиною Якимів, вчителем Ожидівської ЗОШ I-III ст., Буського району. Вперше в житті діти писали обереги на писанці воском, наносячи їх електричним писальцем, яке до Великодня для цієї мети придбала БО «БФ Львівська дитяча галерея».

24 березня 2017 року

На Фестиваль Лемківської писанки, який відбувався на базі Богословсько-філософського факультету УКУ (м.Львів, вул.Хуторівка, 35 а) Ольга Михайлюк – Віце-Президент Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького, запросила в гості постійних учасників та переможців  Міжнародних конкурсів «Золотий мольберт»: родину Рижуків – пані Марію, багатодітну матір та її дітей: Олежика та Ромчика (переможців Фіналів Міжнародних конкурсів «Золотий мольберт» – нагороджених Гран-Прі, золотим мольбертом) , Петра, Богдану та Лілію та члена Фонду – художника Олега Вачкова

Партнери