МІСТО МРІЇ

 

Авторський проект Сергія Грічанка, викладача Харківського ліцею мистецтв 133, співорганізатора ЕСТАФЕТИ МИРУ, Голови журі Форуму «Золотий мольберт» (2022 -2023), члена ХУДОЖНЬОЇ РАДИ міжнародного Арт Форуму «Золотий мольберт», учасника мандрівних виставок «Формули миру дітей України та світу» (2024).

Яке найкраще місто на землі?

«Найкраще місто в твоїй душі, в твоїх мріях»

– відповідає Григорій Сковорода.

 

Відкриттю виставки «МІСТО МРІЇ» за проектом Сергія Грічанка вчасно,–до 300-річчя українського філософа, завадила ВІЙНА.
“МІСТО МРІЇ” вже другий рік мандрує світом. Цей проект гідно вписався в експозиції мандрівних виставок Естафети та Формули миру Міжнародного Арт Форуму «Золотий мольберт». Виставки відкривалися на вернісажах у Малайзії, Ірландії, Японії, Греції.
Незабаром: 24 лютого виставка «МІСТО МРІЇ» відкриється у Харківському метро, а з 01 червня – стане мандрівною у Львівському Палаці Мистецтв, у Музеї книги та друкарства України у Києві, у США та інших містах України та світу.

До  цього проекту вже долучилися діти з Харкова (Ліцей мистецтв 133, студії «ПАЛІТРА» та «ЖАР ПТИЦЯ», ДХШ №1 ім. Рєпіна, ДХШ №2 ім. Левченка), Полтави (Народна академія), Херсону (Дитяча художня школа), Золочіва на Львівщині (Студія «Палітра») та саме зі Львова (студія «Бджілка», школа народних мистецтв).

Просимо Електронний варіант роботи надіслати до 24 лютого 2024 р. Сергію Грічанку на е-mail: serjgrey@gmail.com; к.т. моб. +380976547109 (Ватсап, Телеграм, Вайбер).

На прохання Сергія Грічанка оригінали робіт необхідно буде надіслані до 31 березня 2024 року (формат робіт А3, техніка довільна).

Запрошуємо дітей віком від 4 до 17 років

до участі у виставках «МІСТО МРІЇ»

Для реєстраці натисніть тут або на кнопку Реєстрація.