Головна Програма

Програма заходів

24–26 березня

Міжнародний фестиваль писанкарства “Лемківщина-Бойківщина-Гуцульщина”

24 березня на базі УКУ (Хуторівка, 35 а):  12.00 – реєстрація; 13.00 – майстер-класи.

25 березня на базі ЛДШНМ (вул.Антоненка-Давидовича, 6):  10.00 – реєстрація; 11.30 – майстер-класи.

26 березня – на базі Музею народної архітектури та побуту (Шевченківський гай): 12.00  – відкриття виставок.

31 березня (вул. Хуторівка 35-а)

16.00 – Відкриття на базі УКУ персональної виставки Лілії Дорошенко (Донецька обл.), виставок дитячих шедеврів Львівської дитячої школи народних мистецтв – учасників Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького», приурочених заснуванню першої дитячої галереї  у Львові.

05–27 травня (площа Святого Юра та площа Ринок у Львові)

Створення монументального розпису «Мистецька хвиля миру дітей України та світу».

29–30 травня  (проспект Свободи, 20)

10.00–16.00 – Фінал  Міжнародного конкурсу дитячого пленеру «Золотий мольберт слідами Мойсей українського Духа» на базі Національного музею у Львові ім.Андрея Шептицького.

01 червня

Свято дитячої творчості у Львові

10.00

Молебень за дар життя дітей та мир в Україні. Благословення Митрополита Ігоря (Возьняка) у Святоюрському Храмі.

11.30

«Мистецька хвиля миру дітей України та світу». Молитовною ходою стартує естафета Миру Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Адрея Шептицького» від церкви Св. Юра до  НМУ ім. Андрея Шептицького.

16.00

Урочиста Академія, приурочена Дню захисту дітей. Передача естафети Миру дітей Золотого мольберту із Заходу на терени Центральної та Східної України.

19.00

Богемний вечір у колі друзів Золотого мольберта.

02–21 червня  (Львів–Карпати).

Міжнародний конкурс дитячого пленеру «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» для талановитих дітей, в тому числі дітей з особливими потребами (захворювання ДЦП). Пленери проходять у Львові, на мальовничих околицях монастирів (Крехівський, Унівський, Підгорецький) і замків (Свіржський, Олеський, Підгорецький), на базі літніх таборів Львівщини й Карпат – на зразок тих, які започаткував у 20-х роках ХХ ст. Митрополит Андрей Шептицький у Підлютому для учнів школи Олекси Новаківського та дітей-сиріт. За результатами пленерів відкриваються виставки у містах учасників.

24 серпня

Телемости та пересувні виставки дитячих шедеврів під відкритим небом на площі Св. Юра у Львові та у містах учасників Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького*2017”.

01 листопада

Міжнародний образотворчий конкурс “Успішний педагог образотворчості” стартує в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Ідеї модернізації змісту освіти у галузі художньо-естетичного виховання учнівської молоді».

 

Автор програм, засновник Форуму                                                      Ольга Михайлюк (0678439767; mihajluk@gmail.com)