ОЛЬГА МИХАЙЛЮК (Соронович)
Mihajluk@gmail.com
+38 0678439767

Закінчила Львівський політехнічний інститут за фахом архітектор, дизайнер.

Проходила навчання з педагогіки та психології на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Старший викладач кафедри гуманітарної освіти, методист кабінету координаційно- методичної діяльності КЗ ЛОР ЛОІППО.

Історик мистецтва, видавець, художній і головний редактор Всеукраїнського освітньо- мистецького часопису «Artklass»; автор, співавтор, упорядник, дизайнер 45 фахових видань; засновник «Благодійного фонду «Львівська дитяча галерея», колекціонер дитячого мистецтва, Голова мистецького консорціуму «AGLE», який відкрив у 2022 році Естафету миру дитячого мистецтва, у вигляді міжнародного марафону дитячого мистецтва, що експонується у музеях і галереях різних країн світу, розповідаючи мовою художніх образів правду про боротьбу України за свободу та її європейський вибір.

З метою піднесення ролі феномену дитячого мистецтва в суспільстві та на допомогу вчителям мистецької галузі й дітям з особливими потребами з їх адаптацією в соціально-культурне середовище, з 2003 року успішно реалізує різноманітні культурно-освітні програми й проекти та засновує:

  • Першу Галерею дитячого мистецтва у м. Львові (31.03.2003 р. на пл. Соборній, 17);
  • Дитячу галерею «Золотий мольберт» просто неба на пл. св. Юра у Львові;
  • Дитячу галерею «Золотий мольберт» просто неба у центрі міста Львова «На валах», яка зараз розміщена у дворику Бернардинського костелу у місті Львові;
  • Галерею дитячого мистецтва «Золотий мольберт» у ЛТПП (Стрийський парк);
  • Дитячу галерею «Золотий мольберт на Сході України», відкриту у Краєзнавчому музеї в місті Станиця Луганська (нині анексована рф);
  • щорічний Міжнародний форум дитячого мистецтва «Золотий мольберт» (Форум);
  • щорічний Міжнародний конкурс дитячого мистецтва «Золотий мольберт» (Конкурс);
  • Мистецький гранд – Гран-Прі «Золотий мольберт» з благородного металу та діаманту, який в 01 червня щорічно вручається переможцю Конкурсу.

У 2020 році відкрила віртуальні Арт галереї мистецтва дітей на шпальтах artclass. lviv.ua

З метою популяризації української культури серед учителів України та широкого кола громадськості, заснувала видавництво та часопис Артклас», щоб видавати на їх базі оригінальні книги про українське та світове мистецтво, публікувати наукові дослідження, спрямовані на відродження культурної спадщини українського мистецтва та популяризувати як професійне так і феноменальне дитяче мистецтво.

За результатами багаторічної наукової та педагогічної діяльності опублікувала десятки наукових статей і методичних рекомендацій у різних виданнях і журналах; видала унікальний монографічний посібник «Тисячі дитячих шедеврів», в якому зібрані наукові дослідження в галузі педагогіки дитячого мистецтва, проілюструвані сотнями творів дитячих шедеврів з власної колекції.
За вагомий внесок у розвиток національної культури та мистецтва Ольга Михайлюк відзначена численними грамотами й подяками та нагороджена: * Медаллю «За заслуги у розвитку інформаційної сфери» (посв. №182 від 14.12. 2005 р.) * Ієрусалимським Хрестом (посв. №18 від 01.06.2017 р.).