Головна Золотий мольберт 2022-2023

Естафета Миру Міжнародний форум “Золотий мольберт 2020 – 2023”

Реєстрація триває

1. Відзначте важливе з програмою Форуму й тематикою майстер-класів (див. Програма ), які будуть проводитись для Вас художники-тренери (див. Резюме художників ) в режимі онлайн на ZOOMі .

2. Учасники Естафети Миру запрошуються на майстер-класи, графік яких буде опублікований на сайті щомісячно.

3. Завантажте якісне фото (або скан-копію) вашого малюнка на тему «Естафета Миру»

УВАГА (фотографії учасників, фоторографії робіт з учасниками де учасник тримає малюнок або перший раз видно учасника до конкурсу не приймаються)

4. При реєстрації важливо вказати Ваш email , необхідний для передачі інформації щодо Естафети Миру.

5. Участь у Естафеті Миру – безкоштовна!

6. Учасник погоджується, що всі творчі роботи, виконані в рамках Естафети Миру, є власністю Благодійної організації Благодійного фонду «Львівська дитяча галерея» і не повертаються.

Благодійний внесок на підтримку дітей війни в Україні.

Бажаєте підтримати наш проект та допомогти талановитим дітям розвивати свій талант? Хочете розповісти усьому світові про трагедії війни в Україні за допомогую творчих виставок дитячих художніх робіт породжених війною в Україні?  Тоді долучайтеся до збору коштів які підуть на допомогу дітям, організацію безкоштовних майстер класів для тітей вимушено переселених у звязку з війною, на організацію виставок по всьому світові творчих робіт дітей задля приверненя уваги світу  до війни в Україні. Натиснувши кнопку “ДОПОМОГТИ” перераховуйте кошти на добру справу. Все буде Україна.