Головна Про Золотий мольберт 2018 року

Про Золотий мольберт 2018 року

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ЗОЛОТИЙ МОЛЬБЕРТ» СЛІДАМИ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО», А В ЙОГО РАМКАХ КОНКУРС «ЗОЛОТИЙ МОЛЬБЕРТ» НА ЛЬВІВЩИНІ

Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт», а в його рамках – конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького», відомий своїми щорічними майстер-класами, пленерами, пересувними виставками, семінарами й конференціями, створенням Львівської муніципальної дитячої галереї та єдиної у світі – «Дитячої галереї під відкритим небом» на площі св. Юра у Львові тощо.

Щоб реалізувати свій творчий потенціал понад 1000 учасників з 12 країн світу (Німеччини, Італії, Молдови, Болгарії, Білорусії, Литви, Латвії, Чехії, Польщі, Румунії, Малайзії), а особливо багато дітей зі Сходу та Півдня України зареєструвались на сайті artclass.lviv.ua та виявили бажання прибути на Львівщину, щоб протягом цього літа стати учасниками Золотого мольберта.
За результатами літніх пленерів 2017 року 125 талановитих дітей стали фіналістами Золотого мольберта і 27-28 травня розписали на площі Палацу Мистецтв та Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 17) монументальну композицію «Ангел душі моєї» завдовжки понад 100 метрів. 29 травня Журі визначить суперфіналістів і вони 30-31 травня у Національному музею у Львові ім.Андрея Шепитицького писатимуть на дерев’яному ковчезі ікону.

Традиційно у Львові 01 червня декілька сотень дітей візьмуть участь у Святі дитячої творчості, яке розпочинається о 10.00 у Соборі св. Юра у Львові відправою Архієпископа Львівського Кир Ігоря Возьняка та його благословенним молебнем за дар життя та мир в Україні.

Після відправи учасники разом з Владикою Ігорем пройдуть духовно-мистецькою прощею до Палацу Мистецтв, де їх очікують особливі нагороди – срібні та золоті медалі, Гра-Прі Золотий мольберт з благородного металу та діаманту, путівки закордон та на пленери з видатними українськими художниками і майстер-класи у Палаці Мистетцв та поїздки по замках та монастирях Львівщини.

За результатами діяльності Форуму відкривають персональні та пересувні виставки дитячих шедеврів, а на сайті ARTCLASS.LVIV.UA будуть представлені творчі роботи учасників для всенародного голосування.
На шпальтах усіх номерів часопису «Артклас», який у жовтні відзначає свій 15-ти літній ювілей, друкуватимуться, протягом 2018 року, дитячі шедеври та методичні досягнення досвідчених педагогів сучасності та їх майстер-класи.

Засновник
Міжнародного форуму дитячої творчості
«Золотий мольберт»
слідами Митрополита Андрея Шептицького»
Ольга Михайлюк

Підготовка до фіналу установка каркасу та натягування полотна
[wonderplugin_carousel id=”41″]
Фарби та матеріали
[wonderplugin_carousel id=”42″]
Отець Полікарп благословляє фіналістів
[wonderplugin_carousel id=”43″]
Розпис полотна
[wonderplugin_carousel id=”44″]