Трач Дарія

image1334930894[1]Народилася 9 липня 1997 року у місті Львові. Малювання ще з дитячих років захоплювало дівчинку найбільше.

У 2003 році Даруся пішла у перший клас СШ №1. Перша вчителька І.С.Возна зауважила схильність дівчинки до образотворчого мистецтва та рекомендувала батькам віддати її до художньої школи. Так Даринка потрапила у художній відділ при ДДШМ №10.

Даринка Трач стала 1 червня 2004 року лауреатом Другого Міжнародного фестивалю дитячого пленерного малюнка «Юні таланти під покровом Короля Данила», який проходив на базі Львівської Дитячої Галереї.

Її перша персональна виставка відбулася 1 квітня 2005 року у Львівській Дитячій Галереї, а 1 червня 2005 року Даринка знову стала Лауреатом Третього Міжнародного фестивалю дитячого пленерного малюнка та увійшла до півфіналу конкурсу на здобуття премії «Мольберт Піта», отримавши путівку на пленер у м. Підбуж.

Щодня наполегливо й натхненно працює дівчинка Даринка. Вона дипломант дитячого конкурсу, який проходив 3 грудня 2005 року в м. Полтаві на базі Художньої Галереї та лауреат Міжнародного конкурсу пленерного малюнка «Золотий мольберт» 2010 року.

У 2012 році  Даринка Трач закінчує 9 клас гімназіїї “Галицька” та готується до вступу у художне училище.

Давня дитяча любов до малювання та коней трансформуються тепер в усвідомлений, дорослий сенс життя – здобуття фаховості.